Pracownicy z Filipin

Szukasz pracowników z Filipin? Mamy ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zatrudnienie pracowników z Filipin

Potrzebujesz nowych ludzi do pracy i rozglądasz się za pracownikami z Filipin? Zależy Ci na wykwalifikowanych specjalistach, którzy znają się na swoich fachu? Skorzystaj z usług wrocławskiej agencji pracy FLAMBIR, w ramach których pomożemy Ci znaleźć pracowników z Filipin, którzy wzbogacą Twoją firmę o doświadczenie. Wybierz specjalistów, którzy odnajdą się na stanowisku pracy, co uchroni Cię przed rotacją pracowników i stratami finansowymi, których zapewne chcesz uniknąć.

Leasing i rekrutacja pracowników z Filipin

Leasing pracowników z Filipin to świetna okazja do tego, by niskim kosztem wzbogacić kadrę pracowniczą w firmie. Naszym zadaniem jest odciążyć Twój dział HR z poszukiwania, legalizacji i wdrażania pracowników, ponieważ dzięki leasingowi nie musisz się tym przejmować. Wszelkie sprawy formalne spoczywają na naszych barkach, dzięki czemu masz pewność, że znajdziesz ludzi do pracy szybko i bezproblemowo.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz pracowników z innych krajów?

Rekrutujemy również pracowników z innych krajów. Kliknij w link i dowiedz się więcej:

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Filipin w FLAMBIR?

Korzystając z usługi leasingu lub zatrudnienia pracowników z Filipin w naszej agencji pracy zyskujesz wiele korzyści. Oto kilka powodów, dla których warto byś podjął taką decyzję:

1

Powód pierwszy

Kompleksową pomoc w zakresie zatrudnienia – od znalezienia pracowników, przez legalizację pracy, aż do wdrożenia i transportu do siedziby Twojej firmy.

2

Powód drugi

Pewność, że kwestie organizacyjne takie jak koordynacja pracy, zakwaterowanie, rozliczenie nie będzie spędzać Ci snu z powiek, ponieważ wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

3

Powód trzeci

Dostęp do pracowników z Filipin o różnych kwalifikacjach, dzięki czemu bez problemu sprostają oni zadaniom specyficznym dla charakteru Twojej firmy.

4

Powód czwarty

Niższe koszty zatrudnienia pracowników sezonowych, tymczasowych i na stałe, co pozwoli Ci zmaksymalizować zyski firmy.

Dlaczego warto zatrudniać pracowników przez agencję pracy?

0 %

niższe koszty rekrutacji pracowników dzięki pomocy agencji rekrutacyjnej (źródło: PwC)

0 %

niższe koszty zatrudnienia pracowników tymczasowych (źródło: Workforce Solutions)

0 %

szybsze zatrudnianie pracowników vs rekrutacja bezpośrednia (źródło: American Staffing Association)

0 %

pracodawców uważa, że rekrutacja przez agencję przynosi korzyści dla ich firm (źródło: Robert Half)

Pracownicy z Filipin o różnych specjalizacjach

Potrzebujesz ludzi, którzy znają się na swoim fachu, a ich doświadczenie pozwala sądzić, że bez problemu odnajdą się w nowych warunkach pracy? Masz dość ciągłej rotacji pracowników wynikającej z faktu mało konkretnego procesu rekrutacji?

Skorzystaj z usług agencji pracy FLAMBIR i zyskaj pewność, że znajdziemy ludzi do pracy, którzy doskonale wpiszą się w Twoje potrzeby. Możemy znaleźć dla Ciebie pracowników, na takie stanowiska, jak:

Pracownicy do fabryk, zakładów: pracownicy produkcyjni, pracownicy magazynowi

Spawacze, monterzy, elektrycy

Pracownicy rolni: ogrodnictwo, sadownictwo, prace polowe

Pracownicy sprzątający, pomoc domowa, opiekunka

Magazynierzy, operatorzy wózka widłowego

Pracownicy sklepów, restauracji, marketów, hurtowni

Co mówią o nas klienci?

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

Zaufali nam

Jakość naszych usług potwierdza wielu naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Logo Aba Group
Logo Misioo
Logo Charle Works
Logo Hegelmann Estonia
Logo Impel Group
Logo zakładu mięsnego Poliwczak Mysłowice
Logo Wędlinka
Uzyskaliśmy maksymalną ocenę (★★★★★) w 
Logo Google Moja Firma

Ostatnio na blogu

Jak zarządzać pracownikami tymczasowymi?

Jak zarządzać pracownikami tymczasowymi?

Na dzisiejszym dynamicznym rynku pracy elastyczność i skuteczność w zarządzaniu pracownikami tymczasowymi są kluczowymi czynnikami sukcesu dla wielu przedsiębiorstw. Pracownicy tego typu mogą stanowić znaczącą część siły roboczej, dlatego też...

Jaki obliczyć rotację pracowników? – Wskaźnik rotacji pracowników, jak mierzyć?

Jaki obliczyć rotację pracowników? – Wskaźnik rotacji pracowników, jak mierzyć?

Rotacja pracowników to jedno z najważniejszych wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się firmy we współczesnym biznesie. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dokładniej temu zjawisku, dowiemy się, jak mierzyć wskaźnik rotacji...

Czym jest outsourcing pracowniczy i na czym polega?

Czym jest outsourcing pracowniczy i na czym polega?

Outsourcing pracowniczy to coraz bardziej popularne rozwiązanie w dzisiejszym świecie biznesu. Jeśli zastanawiasz się, czym dokładnie jest i dlaczego może być to korzystne dla Twojej firmy, to artykuł ten jest...

Pracownicy z Filipin - Pytania i odpowiedzi

Jak zatrudnić pracownika z Filipin?

Zatrudnienie pracowników z Filipin nie jest trudne. Jedyne co musisz zrobić to złożyć odpowiednie oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi w dedykowanym do tego urzędzie powiatowym. W tym zadaniu nasza agencja pracy może Ci pomóc.

Gdzie znaleźć pracowników z Filipin do pracy?

Naszych pracowników rekrutujemy przez różne portale: Facebook, Pracuj, Olx, ale również portale odpowiednie dla mieszkańców Filipin, by zwiększyć pole poszukiwań.

Jak przedłużyć pobyt pracowników z Filipin w Polsce?

Do tego procesu niezbędny jest tzw. paszport biometryczny. To na jego podstawie obcokrajowiec może wnioskować o pobyt i jego przedłużenie na okres kolejnych 90 dni.

W celu przedłużenia pobytu pracownika z Filipin można ubiegać się o tzw. pozwolenie na pobyt czasowy, które może być wydane na okres od 3 miesięcy do 3 lat z opcją wydłużenia.

Jak zgłosić pracownika z Filipin do ZUS?

W tym celu należy złożyć odpowiednie wnioski, które zgłoszą pracownika do obowiązkowych ubezpieczeń. Chodzi o deklaracje:

– ZUS ZUA – zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych
– ZUS ZZA – zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Nasza agencja pracy z przyjemnością pomoże Ci zrealizować to zadanie.

Leasing pracowników z Filipin - Co zyskujesz?

Leasing pracowników z Filipin to odpowiedź na potrzeby firm, które chcą wzbogacić swoją kadrę o wykwalifikowanych specjalistów, ale i zoptymalizować koszty zatrudnienia. W ramach naszych usług przejmujemy za Ciebie pełną odpowiedzialność za zatrudnienie, koordynację i wdrożenie pracownika.

Zyskujesz dzięki temu pewność, że wszelkie problemy związane z rotacją pracowników możesz rozwiązać szybko, a formalności nie będą Ci zaprzątać głowy, ponieważ wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Leasing pracowników – jak wygląda w praktyce?

Proces składa się z kilku kroków:

– Pierwszy z nich to kontakt z naszą agencją pracy i określenie wszelkich szczegółów dotyczących przedsiębiorstwa, jak i wymagań wobec nowych pracowników.
– Następnie zajmujemy się przygotowaniem oferty uwzględniającej wszelkie informacje o usłudze, obowiązkach agencji, jak i kosztach całego przedsięwzięcia.
– Po akceptacji popisujemy umowę i przechodzimy do rozpoczęcia procesu rekrutacji, starając się spełnić wszelkie wymagania wobec pracowników.
– Po znalezieniu pracownika przejmujemy pełną odpowiedzialność za organizację spraw formalnych i koordynację pracy, dzięki czemu Ty bez strat czasu możesz wzbogacić firmę o nowe kwalifikacje i doświadczenie.

Leasing pracowników a podział obowiązków pomiędzy agencją pracy a Klientem

Leasing pracowników z Filipin to rozwiązanie szyte na miarę oczekiwań nowoczesnych przedsiębiorców, którzy chcą ograniczyć rotację pracowników w firmie. Dzięki leasingowi to po naszej stronie leży spełnienie wszelkich wymagań dotyczących znalezienia odpowiednich ludzi do pracy, legalizację pobytu oraz wszelkie prace koordynujące zatrudnienie. Po Twojej stronie pozostaje jedynie stworzyć dla pracownika właściwe warunki do podjęcia pracy.

Wybór odpowiedniej agencji pracy – czym się kierować?

Podczas wyboru agencji pracy przede wszystkim należy zwrócić uwagę na doświadczenie. Nie chcesz przecież, by trafili do Ciebie ludzie niedopasowani praktycznie do specyfiki pracy lub osoby, które zamiast pomóc rozwijać firmę staną się “kością niezgody” wśród pracowników.

Korzystając z usług wrocławskiej agencji pracy FLAMBIR masz pewność, że do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie i w zgodzie z ponad 10-letnim doświadczeniem, które gwarantuje Ci brak problemów, niższe koszty zatrudnienia i pewność, że formalnościami zajmiemy się za Ciebie.

Pracownicy z Filipin – Czy warto ich zatrudnić?

Pracownicy z Filipin, którzy współpracują z nami od lat to ludzie godni zaufania. Są to osoby, które nie boją się wyzwań, ponieważ są przygotowani na realia polskiego rynku pracy. Ponadto są to osoby z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami w związku z czym bez problemu odnajdą się w przeróżnych branżach, wzbogacają Twoją firmę o doświadczenie.

Czy leasing pracowników dotyczy każdej branży?

Tak. W ramach naszych usług masz pewność, że dopasujemy pracownika do konkretnej branży. Podczas rekrutacji przykładamy szczególną uwagę do sparowania potrzeb organizacji do możliwości pracownika. W ten sposób masz pewność, że pracownik z Filipin, który do Ciebie trafi, będzie wiedział, jak odnaleźć się na nowym stanowisku pracy.

Chcesz zatrudnić pracowników z Filipin?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie.