Elektryk - Profesjonalne usługi elektryczne

Potrzebujesz elektryka, który nie idzie pod prąd i pomoże Ci zrealizować zakontraktowane zlecenia? Nasi elektrycy świadczą kompleksowe usługi elektryczne bez niepotrzebnych spięć. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Szukasz rąk do pracy? Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi elektryczne

Nasz elektryk to nie tylko specjalista od pomiarów, montażu oświetlenia czy reagowania w przypadku awarii. To człowiek, który trzyma rękę na pulsie. Choć prąd może być zmienny, jakość świadczonych usług przez naszego elektryka jest niezmienna – na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz ludzi do pracy w swojej firmie, którzy działają piorunem? 

Podczas współpracy z naszym elektrykiem nie ma mowy o niepotrzebnych spięciach w przenośni i rzeczywistości. Oczekujesz bezproblemowej współpracy? Skontaktuj się z nami – opór jest bezcelowy.

Zakres usług elektrycznych

Rynek w pracy dla elektryków w Polsce jest coraz większy. Nie ma się co dziwić, ponieważ nowe systemy wymagają montażu, obsługi i napraw. W Twojej firmie brakuje rąk do pracy i potrzebujesz elektryka na już? Nie chcesz zatrudniać specjalisty na stałe, ponieważ potrzebujesz pracownika do realizacji jednego zlecenia?

Nasz elektryk to rozwiązanie Twoich problemów. Zapewnimy Ci ludzi do pracy i będziemy w stałym kontakcie, by praca w Twojej firmie została zrealizowana na czas.

Do jakich zadań możesz zatrudnić naszego specjalistę?

  • Naprawa urządzeń elektrycznych
  • Wykonanie instalacji elektrycznej w domu
  • Instalacja okablowania
  • Serwis instalacji elektrycznych
  • Naprawa oświetlenia
Zespół FLAMBIR

Dlaczego wybrać naszego elektryka?

Nie musisz zatrudniać, szkolić i wdrażać nowych pracowników. Możesz skorzystać z naszej oferty, w ramach której oddelegujemy do Twojej firmy elektryka spełniającego poniższe wymagania.

Odpowiednie uprawnienia do pracy

Nasi specjaliści posiadają uprawnienia elektryczne SEP, czyli kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania prac elektrycznych.

Odpowiednie kwalifikacje do pracy

Nasi elektrycy posiadają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zadań, do których wymagane są uprawnienia grupy I, II, III, typu E i typu D.

Terminowa realizacja zleceń

Trzymamy rękę na pulsie i dążymy do tego, by każda praca została wykonana na czas. To dla nas priorytet, stąd działamy piorunem.

Konkurencyjne koszty usług elektrycznych

Nasi specjaliści posiadają uprawnienia elektryczne SEP, czyli kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania prac elektrycznych.

Sprawdź, co o naszych pracownikach mówią inni

Przeczytaj opinie naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania. Nasi klienci podkreślają profesjonalizm naszych elektryków, terminowość realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Widzisz w firmie wysoki popyt na elektryków? Skontaktuj się z nami!

Chcesz zrealizować swój projekt elektryczny? Skontaktuj się z nami już dziś! Nasi elektrycy są dostępni przez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci je zrealizować.