Pracownicy z Kuby

Szukasz pracowników z Kuby? Mamy ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zatrudnienie pracowników z Kuby

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z Kuby? Oferujemy wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć lub usprawnić proces związany z rekrutacją lub leasingiem pracowników. Wychodzimy naprzeciw potrzeb firm, które poszukują pracowników zza granicy, w tym z Kuby. Skontaktuj się z nami i pozwól, że znajdziemy dla Ciebie wykwalifikowanych pracowników, którzy wesprą Twój zespół o wiedzę i doświadczenie.

Leasing i rekrutacja pracowników z Kuby

Szukasz nowych pracowników do swojej firmy? Zastanawiasz się nad zatrudnieniem ludzi z Kuby? Korzystając z usług agencji pracy FLAMBIR masz możliwość zatrudnienia na stałe lub wynajęcia pracowników tzw. leasing pracowniczy. Specjalizujemy się w poszukiwaniu, legalizacji pobytu i rekrutacji pracowników z Kuby na różne stanowiska, w tym do działów produkcyjnych, pracy fizycznej czy cateringu. Naszą misją jest odciążyć właścicieli firm, HR-managerów i całe działy kadr z procesu kompleksowej rekrutacji cudzoziemców, co ma na celu szybsze wdrożenie pracownika w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty dla pracodawców szukających pracowników z Kuby.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz pracowników z innych krajów?

Rekrutujemy również pracowników z innych krajów. Kliknij w link i dowiedz się więcej:

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Kuby w FLAMBIR?

Zatrudnianie pracowników z Kuby za pośrednictwem naszej agencji pracy FLAMBIR przynosi wiele korzyści dla firm. Poznaj kilka powodów, dla których warto zdecydować się na takie usługi:

1

Powód pierwszy

W ramach usługi zajmujemy się poszukiwaniem, rekrutacją, koordynacją pracy, organizacją dojazdów, zakwaterowaniem i rozliczeniem pracowników.

2

Powód drugi

Przejmujemy wszystkie obowiązki pracodawcy związane z legalizacją pracy i pobytu pracowników z Kuby, co znacznie ułatwia szybsze wprowadzenie cudzoziemców na polski rynek pracy.

3

Powód trzeci

Minimalizujemy niekorzystną rotację pracowników, co maksymalizuje zyski naszych klientów.

4

Powód czwarty

Działamy na terenie całej Polski, zatem niezależnie gdzie znajduje się siedziba Twojej firmy, możemy dostarczyć Ci ludzi wykwalifikowanych i gotowych do podejmowania wyzwań.

Dlaczego warto zatrudniać pracowników przez agencję pracy?

0 %

niższe koszty rekrutacji pracowników dzięki pomocy agencji rekrutacyjnej (źródło: PwC)

0 %

niższe koszty zatrudnienia pracowników tymczasowych (źródło: Workforce Solutions)

0 %

szybsze zatrudnianie pracowników vs rekrutacja bezpośrednia (źródło: American Staffing Association)

0 %

pracodawców uważa, że rekrutacja przez agencję przynosi korzyści dla ich firm (źródło: Robert Half)

Pracownicy z Kuby o różnych specjalizacjach

Potrzebujesz początkujących pracowników fizycznych, a może specjalistów z dużym doświadczeniem? Niezależnie od Twoich potrzeb pomożemy Ci znaleźć wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Po latach współpracy widzimy, jak realizowana przez nas praca pomaga naszym partnerom rozwijać firmy, których motorem napędowym stają się nowi pracownicy. W ramach usługi możemy znaleźć i wdrożyć do pracy ludzi na takie stanowiska jak:

Pracownicy do fabryk, zakładów: pracownicy produkcyjni, pracownicy magazynowi

Spawacze, monterzy, elektrycy

Pracownicy rolni: ogrodnictwo, sadownictwo, prace polowe

Pracownicy sprzątający, pomoc domowa, opiekunka

Magazynierzy, operatorzy wózka widłowego

Pracownicy sklepów, restauracji, marketów, hurtowni

Co mówią o nas klienci?

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

Zaufali nam

Jakość naszych usług potwierdza wielu naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Logo Aba Group
Logo Misioo
Logo Charle Works
Logo Hegelmann Estonia
Logo Impel Group
Logo zakładu mięsnego Poliwczak Mysłowice
Logo Wędlinka
Uzyskaliśmy maksymalną ocenę (★★★★★) w 
Logo Google Moja Firma

Ostatnio na blogu

Jak zarządzać pracownikami tymczasowymi?

Jak zarządzać pracownikami tymczasowymi?

Na dzisiejszym dynamicznym rynku pracy elastyczność i skuteczność w zarządzaniu pracownikami tymczasowymi są kluczowymi czynnikami sukcesu dla wielu przedsiębiorstw. Pracownicy tego typu mogą stanowić znaczącą część siły roboczej, dlatego też...

Jaki obliczyć rotację pracowników? – Wskaźnik rotacji pracowników, jak mierzyć?

Jaki obliczyć rotację pracowników? – Wskaźnik rotacji pracowników, jak mierzyć?

Rotacja pracowników to jedno z najważniejszych wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się firmy we współczesnym biznesie. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dokładniej temu zjawisku, dowiemy się, jak mierzyć wskaźnik rotacji...

Czym jest outsourcing pracowniczy i na czym polega?

Czym jest outsourcing pracowniczy i na czym polega?

Outsourcing pracowniczy to coraz bardziej popularne rozwiązanie w dzisiejszym świecie biznesu. Jeśli zastanawiasz się, czym dokładnie jest i dlaczego może być to korzystne dla Twojej firmy, to artykuł ten jest...

Pracownicy z Kuby - Pytania i odpowiedzi

Jak zatrudnić pracownika z Kuby?

Do zatrudnienia pracownika z Kuby nie musisz ubiegać się o pozwolenie na pracę. Wystarczy, że złożysz oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi w powiatowym urzędzie pracy, w czym chętnie Ci pomożemy.

Gdzie znaleźć pracowników z Kuby do pracy?

Pracowników z Kuby rekrutujemy poprzez polskie portale internetowe: OLX, Pracuj.pl, jak i zagraniczne portale: Europass, EURES oraz bezpośrednio przez Urzędy Pracy działające w tym kraju.

Jak przedłużyć pobyt pracowników z Kuby w Polsce?

Aby pozostać w Polsce po upływie okresu ważności wizy, cudzoziemiec musi posiadać paszport biometryczny, dzięki któremu może przebywać w kraju przez kolejne 90 dni.

Osoby chcące podjąć lub kontynuować pracę mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy, które jest przyznawane na okres od 3 miesięcy do 3 lat, z możliwością ubiegania się o kolejne zezwolenia.

Jak zgłosić pracownika z Kuby do ZUS?

Niezależnie od obywatelstwa pracownika każdy cudzoziemiec podlega w Polsce obowiązkowym ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym. Dlatego pracownika z Kuby należy zgłosić do ubezpieczeń ZUS za pośrednictwem formularzy:

– ZUS ZUA – zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych
– ZUS ZZA – zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Leasing pracowników z Kuby - Co zyskujesz?

Leasing pracowników z Kuby to sposób na szybkie i skuteczne pozyskanie doświadczonych ludzi do pracy. Dzięki naszym usługom, koszty zatrudnienia są mniejsze, ponieważ nie trzeba podpisywać skomplikowanych umów cywilno-prawnych. Nasza agencja zajmuje się także załatwieniem wszelkich formalności związanych z legalnym pobytem i pracą w Polsce. W ramach usługi szkolimy pracowników, by zagwarantować naszym klientom ludzi z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą.

Leasing pracowników – jak wygląda w praktyce?

Leasing pracowników jest procesem składającym się z kilku prostych kroków:

– Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą agencją, podanie informacji o firmie oraz stanowiskach, na które potrzebny jest pracownik.
– Następnie przygotowujemy ofertę zawierającą szczegóły dotyczące naszych usług, obowiązków agencji oraz kosztów. Po jej akceptacji podpisujemy umowę.
– Kolejnym etapem jest rekrutacja pracowników zgodnie z wymaganiami klienta. Jeśli firma potrzebuje natychmiastowego zatrudnienia, możemy dostarczyć pracowników stopniowo lub wszystkich naraz.
– Ostatni krok to korzystanie z usług pracowników bez konieczności zajmowania się formalnościami, którymi zajmuje się nasza agencja pracy.

Leasing pracowników a podział obowiązków pomiędzy agencją pracy a Klientem

W ramach współpracy odciążymy Cię z całego procesu związanego ze znalezieniem i zatrudnieniem pracownika z Kuby. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z legalizacją pobytu i pracy, obsługą kadrowo-płacową, zakwaterowaniem pracownika, transportem do miejsca pracy oraz opieką organizacyjną. Po Twojej stronie pozostaje jedynie zapewnić pracownikowi odpowiednie warunki pracy.

Wybór odpowiedniej agencji pracy – czym się kierować?

Doskonale rozumiemy potrzebę dostarczania efektów. Dlatego podczas rekrutacji pracowników z Kuby przede wszystkim dokładnie analizujemy ich doświadczenie. Nasi pracownicy to ludzie z ogromną wiedzą, którą przekuwamy w szybkie i zorientowane na Twoich celach działania. Gwarantujemy klarowne zasady współpracy i z przyjemnością pomożemy Ci się zmierzyć z wyzwaniami, które pojawiają się na każdym etapie współpracy.

Pracownicy z Kuby – Czy warto ich zatrudnić?

Decyzja o zatrudnianiu pracowników z Kuby powinna być podjęta na podstawie indywidualnych potrzeb i możliwości Twojego przedsiębiorstwa. Warto jednak podkreślić, że pracownicy z Kuby to ludzie, którzy nie boją się wyzwań i chętnie podejmą pracę na korzystnych warunkach dla obu stron. Skorzystanie z usług naszej agencji pracy pozwoli Ci zwiększyć elastyczność zatrudnienia. Ponadto masz pewność, że zapewniamy dostęp do specjalistów o umiejętnościach, których niekiedy ciężko znaleźć na krajowym rynku pracy.

Czy leasing pracowników dotyczy każdej branży?

Do każdej branży dopasowujemy pracowników na bazie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Korzystając z usług możesz być pewien, że profil pracownika jest skrojony na miarę Twoich oczekiwań, co pozwoli Ci uzupełnić aktualne wakaty o ludzi niebojących się pracy i gotowych na najtrudniejsze zadania.

Chcesz zatrudnić pracowników z Kuby?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie.