Pracownicy z Kuby

Szukasz pracowników z Kuby? Mamy ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zatrudnienie pracowników z Kuby

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z Kuby? Oferujemy wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć lub usprawnić proces związany z rekrutacją lub leasingiem pracowników. Wychodzimy naprzeciw potrzeb firm, które poszukują pracowników zza granicy, w tym z Kuby. Skontaktuj się z nami i pozwól, że znajdziemy dla Ciebie wykwalifikowanych pracowników, którzy wesprą Twój zespół o wiedzę i doświadczenie.

Leasing i rekrutacja pracowników z Kuby

Szukasz nowych pracowników do swojej firmy? Zastanawiasz się nad zatrudnieniem ludzi z Kuby? Korzystając z usług agencji pracy FLAMBIR masz możliwość zatrudnienia na stałe lub wynajęcia pracowników tzw. leasing pracowniczy. Specjalizujemy się w poszukiwaniu, legalizacji pobytu i rekrutacji pracowników z Kuby na różne stanowiska, w tym do działów produkcyjnych, pracy fizycznej czy cateringu. Naszą misją jest odciążyć właścicieli firm, HR-managerów i całe działy kadr z procesu kompleksowej rekrutacji cudzoziemców, co ma na celu szybsze wdrożenie pracownika w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty dla pracodawców szukających pracowników z Kuby.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz pracowników z innych krajów?

Rekrutujemy również pracowników z innych krajów. Kliknij w link i dowiedz się więcej:

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Kuby w FLAMBIR?

Zatrudnianie pracowników z Kuby za pośrednictwem naszej agencji pracy FLAMBIR przynosi wiele korzyści dla firm. Poznaj kilka powodów, dla których warto zdecydować się na takie usługi:

1

Powód pierwszy

W ramach usługi zajmujemy się poszukiwaniem, rekrutacją, koordynacją pracy, organizacją dojazdów, zakwaterowaniem i rozliczeniem pracowników.

2

Powód drugi

Przejmujemy wszystkie obowiązki pracodawcy związane z legalizacją pracy i pobytu pracowników z Kuby, co znacznie ułatwia szybsze wprowadzenie cudzoziemców na polski rynek pracy.

3

Powód trzeci

Minimalizujemy niekorzystną rotację pracowników, co maksymalizuje zyski naszych klientów.

4

Powód czwarty

Działamy na terenie całej Polski, zatem niezależnie gdzie znajduje się siedziba Twojej firmy, możemy dostarczyć Ci ludzi wykwalifikowanych i gotowych do podejmowania wyzwań.

Dlaczego warto zatrudniać pracowników przez agencję pracy?

0 %

niższe koszty rekrutacji pracowników dzięki pomocy agencji rekrutacyjnej (źródło: PwC)

0 %

niższe koszty zatrudnienia pracowników tymczasowych (źródło: Workforce Solutions)

0 %

szybsze zatrudnianie pracowników vs rekrutacja bezpośrednia (źródło: American Staffing Association)

0 %

pracodawców uważa, że rekrutacja przez agencję przynosi korzyści dla ich firm (źródło: Robert Half)

Pracownicy z Kuby o różnych specjalizacjach

Potrzebujesz początkujących pracowników fizycznych, a może specjalistów z dużym doświadczeniem? Niezależnie od Twoich potrzeb pomożemy Ci znaleźć wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Po latach współpracy widzimy, jak realizowana przez nas praca pomaga naszym partnerom rozwijać firmy, których motorem napędowym stają się nowi pracownicy. W ramach usługi możemy znaleźć i wdrożyć do pracy ludzi na takie stanowiska jak:

Pracownicy do fabryk, zakładów: pracownicy produkcyjni, pracownicy magazynowi

Spawacze, monterzy, elektrycy

Pracownicy rolni: ogrodnictwo, sadownictwo, prace polowe

Pracownicy sprzątający, pomoc domowa, opiekunka

Magazynierzy, operatorzy wózka widłowego

Pracownicy sklepów, restauracji, marketów, hurtowni

Co mówią o nas klienci?

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

Zaufali nam

Jakość naszych usług potwierdza wielu naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Uzyskaliśmy maksymalną ocenę (★★★★★) w 
Logo Google Moja Firma

Ostatnio na blogu

Legalizacja pobytu w Polsce obywatela Ukrainy – krok po kroku

Legalizacja pobytu w Polsce obywatela Ukrainy – krok po kroku

Od momentu wybuchu konfliktu zbrojnego na Ukrainie, Polska stała się schronieniem dla wielu uchodźców wojennych. Obywatele Ukrainy, którzy przybyli do Polski po dniu 24 lutego 2022 roku, mają możliwość legalizacji...

Czy agencja zatrudnienia płaci za chorobowe pracownika tymczasowego?

Czy agencja zatrudnienia płaci za chorobowe pracownika tymczasowego?

Wielu pracowników tymczasowych zastanawia się, czy w przypadku choroby mogą liczyć na wsparcie finansowe od swojego pracodawcy, czyli agencji zatrudnienia. Odpowiedź na to pytanie jest złożona i zależy od wielu...

Rozwój nie jedno ma imię

Rozwój nie jedno ma imię

W firmie Flambir nieustannie stawiamy na rozwój i edukację naszych pracowników. Wierzymy, że inwestowanie w ich potencjał owocuje lepszymi efektami pracy, większym zaangażowaniem i satysfakcją zarówno pracowników, jak i klientów.

Pracownicy z Kuby - Pytania i odpowiedzi

Jak zatrudnić pracownika z Kuby?

Do zatrudnienia pracownika z Kuby nie musisz ubiegać się o pozwolenie na pracę. Wystarczy, że złożysz oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi w powiatowym urzędzie pracy, w czym chętnie Ci pomożemy.

Gdzie znaleźć pracowników z Kuby do pracy?

Pracowników z Kuby rekrutujemy poprzez polskie portale internetowe: OLX, Pracuj.pl, jak i zagraniczne portale: Europass, EURES oraz bezpośrednio przez Urzędy Pracy działające w tym kraju.

Jak przedłużyć pobyt pracowników z Kuby w Polsce?

Aby pozostać w Polsce po upływie okresu ważności wizy, cudzoziemiec musi posiadać paszport biometryczny, dzięki któremu może przebywać w kraju przez kolejne 90 dni.

Osoby chcące podjąć lub kontynuować pracę mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy, które jest przyznawane na okres od 3 miesięcy do 3 lat, z możliwością ubiegania się o kolejne zezwolenia.

Jak zgłosić pracownika z Kuby do ZUS?

Niezależnie od obywatelstwa pracownika każdy cudzoziemiec podlega w Polsce obowiązkowym ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym. Dlatego pracownika z Kuby należy zgłosić do ubezpieczeń ZUS za pośrednictwem formularzy:

– ZUS ZUA – zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych
– ZUS ZZA – zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Leasing pracowników z Kuby - Co zyskujesz?

Leasing pracowników z Kuby to sposób na szybkie i skuteczne pozyskanie doświadczonych ludzi do pracy. Dzięki naszym usługom, koszty zatrudnienia są mniejsze, ponieważ nie trzeba podpisywać skomplikowanych umów cywilno-prawnych. Nasza agencja zajmuje się także załatwieniem wszelkich formalności związanych z legalnym pobytem i pracą w Polsce. W ramach usługi szkolimy pracowników, by zagwarantować naszym klientom ludzi z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą.

Leasing pracowników – jak wygląda w praktyce?

Leasing pracowników jest procesem składającym się z kilku prostych kroków:

– Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą agencją, podanie informacji o firmie oraz stanowiskach, na które potrzebny jest pracownik.
– Następnie przygotowujemy ofertę zawierającą szczegóły dotyczące naszych usług, obowiązków agencji oraz kosztów. Po jej akceptacji podpisujemy umowę.
– Kolejnym etapem jest rekrutacja pracowników zgodnie z wymaganiami klienta. Jeśli firma potrzebuje natychmiastowego zatrudnienia, możemy dostarczyć pracowników stopniowo lub wszystkich naraz.
– Ostatni krok to korzystanie z usług pracowników bez konieczności zajmowania się formalnościami, którymi zajmuje się nasza agencja pracy.

Leasing pracowników a podział obowiązków pomiędzy agencją pracy a Klientem

W ramach współpracy odciążymy Cię z całego procesu związanego ze znalezieniem i zatrudnieniem pracownika z Kuby. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z legalizacją pobytu i pracy, obsługą kadrowo-płacową, zakwaterowaniem pracownika, transportem do miejsca pracy oraz opieką organizacyjną. Po Twojej stronie pozostaje jedynie zapewnić pracownikowi odpowiednie warunki pracy.

Wybór odpowiedniej agencji pracy – czym się kierować?

Doskonale rozumiemy potrzebę dostarczania efektów. Dlatego podczas rekrutacji pracowników z Kuby przede wszystkim dokładnie analizujemy ich doświadczenie. Nasi pracownicy to ludzie z ogromną wiedzą, którą przekuwamy w szybkie i zorientowane na Twoich celach działania. Gwarantujemy klarowne zasady współpracy i z przyjemnością pomożemy Ci się zmierzyć z wyzwaniami, które pojawiają się na każdym etapie współpracy.

Pracownicy z Kuby – Czy warto ich zatrudnić?

Decyzja o zatrudnianiu pracowników z Kuby powinna być podjęta na podstawie indywidualnych potrzeb i możliwości Twojego przedsiębiorstwa. Warto jednak podkreślić, że pracownicy z Kuby to ludzie, którzy nie boją się wyzwań i chętnie podejmą pracę na korzystnych warunkach dla obu stron. Skorzystanie z usług naszej agencji pracy pozwoli Ci zwiększyć elastyczność zatrudnienia. Ponadto masz pewność, że zapewniamy dostęp do specjalistów o umiejętnościach, których niekiedy ciężko znaleźć na krajowym rynku pracy.

Czy leasing pracowników dotyczy każdej branży?

Do każdej branży dopasowujemy pracowników na bazie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Korzystając z usług możesz być pewien, że profil pracownika jest skrojony na miarę Twoich oczekiwań, co pozwoli Ci uzupełnić aktualne wakaty o ludzi niebojących się pracy i gotowych na najtrudniejsze zadania.

Jakie usługi świadczy Flambir Sp. z o. o., a jakie Flambir Group Sp. z o. o.

Usługi opisane w serwisie flambir.pl świadczone są przez dwa podmioty – Flambir sp. z o.o. oraz Flambir Group sp. z o.o.

Flambir sp. z o.o. świadczy dedykowane usługi dla klientów z konkretnych branż zapewniając kompleksową obsługę wyodrębnionych procesów produkcyjnych lub operacyjnych albo ich fragmentów. Flambir Group sp. z o.o. posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia i oferuje także usługi pracy tymczasowej.

Chcesz zatrudnić pracowników z Kuby?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie.