Pracownicy z Bangladeszu

Szukasz pracowników z Bangladeszu? Mamy ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zatrudnienie pracowników z Bangladeszu

Chcesz wesprzeć swoją kadrę o wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z Bangladeszu? W takim razie jesteś we właściwym miejscu, ponieważ nasza wrocławska agencja pracy FLAMBIR oferuje takie rozwiązania. Skorzystaj z naszych usług i rozpocznij owocny proces rekrutacji lub leasingu cudzoziemców, który uchroni Cię przed zgubną rotacją pracowników mającą niekorzystny wpływ na przychody firmy.

Leasing i rekrutacja pracowników z Bangladeszu

Jedną z głównych naszych usług jest leasing pracowników z Bangladeszu. W ramach tej usługi pomożemy Ci znaleźć odpowiednich pracowników na wymagane stanowiska przy czym nie musisz się martwić o wszelkie formalności związane z zatrudnieniem w tym: legalizacją pobytu, pracy czy koordynacją pracy. Naszym naczelnym zadaniem jest odciążyć działy HR, managerskie i zarządzające firmy z procesu poszukiwania nowych pracowników.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji na temat oferty, by w efekcie zmaksymalizować szybkość zatrudnienia i wdrożenia pracownika w Twojej firmie.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz pracowników z innych krajów?

Rekrutujemy również pracowników z innych krajów. Kliknij w link i dowiedz się więcej:

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Bangladeszu w FLAMBIR?

Korzystając z naszych usług, otwierasz przed firmą możliwość znalezienia wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników z Bangladeszu, ale również:

1

Powód pierwszy

Masz pewność, że w ramach usługi zajmiemy się nie tylko poszukiwaniem i rekrutacją, ale również koordynacją pracy, organizacją dojazdów, zakwaterowaniem czy rozliczeniem.

2

Powód drugi

Zyskujesz gwarancję, że pełen zakres obowiązków związanych z legalizacją pobytu i pracy spoczywa na naszych barkach.

3

Powód trzeci

Możesz dotrzeć do pracowników z Bangladeszu z całej Polski, dzięki czemu masz większy wachlarz możliwości co do wyboru ludzi wykwalifikowanych.

4

Powód czwarty

Dzięki leasingowi pracowników możesz wyraźnie obniżyć koszty zatrudnienia, co przełoży się na wyższe zyski Twojej firmy.

Dlaczego warto zatrudniać pracowników przez agencję pracy?

0 %

niższe koszty rekrutacji pracowników dzięki pomocy agencji rekrutacyjnej (źródło: PwC)

0 %

niższe koszty zatrudnienia pracowników tymczasowych (źródło: Workforce Solutions)

0 %

szybsze zatrudnianie pracowników vs rekrutacja bezpośrednia (źródło: American Staffing Association)

0 %

pracodawców uważa, że rekrutacja przez agencję przynosi korzyści dla ich firm (źródło: Robert Half)

Pracownicy z Bangladeszu o różnych specjalizacjach

Doskonale rozumiemy potrzeby firm w zakresie zatrudnienia, dlatego przykładamy wiele trudu do tego, by dopasować pracowników z Bangladeszu do Twoich potrzeb pod względem fachowości, jak i kultury pracy. W ramach usługi pomożemy Ci znaleźć pracowników, którzy świetnie odnajdą się na takich stanowiskach, jak:

Pracownicy do fabryk, zakładów: pracownicy produkcyjni, pracownicy magazynowi

Spawacze, monterzy, elektrycy

Pracownicy rolni: ogrodnictwo, sadownictwo, prace polowe

Pracownicy sprzątający, pomoc domowa, opiekunka

Magazynierzy, operatorzy wózka widłowego

Pracownicy sklepów, restauracji, marketów, hurtowni

Co mówią o nas klienci?

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

Zaufali nam

Jakość naszych usług potwierdza wielu naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Uzyskaliśmy maksymalną ocenę (★★★★★) w 
Logo Google Moja Firma

Ostatnio na blogu

Pracownik sezonowy – zasady zatrudniania do pracy sezonowej

Pracownik sezonowy – zasady zatrudniania do pracy sezonowej

Firmy z różnych sektorów, takie jak turystyka, rolnictwo, handel detaliczny czy gastronomia, często potrzebują dodatkowej siły roboczej w określonych okresach roku. W tym artykule przyjrzymy się zasadom zatrudniania pracowników sezonowych...

Agencja Flambir wyróżniona w rankingu agencji pracy we Wrocławiu!

Agencja Flambir wyróżniona w rankingu agencji pracy we Wrocławiu!

Mamy przyjemność ogłosić, że firma Flambir została doceniona w prestiżowym rankingu agencji pracy we Wrocławiu, opublikowanym na stronie Rating Captain. Znalazła się ona w gronie 10 najlepszych firm w tym...

Jak znaleźć pracownika z Ukrainy legalnie?

Jak znaleźć pracownika z Ukrainy legalnie?

Polski rynek pracy cierpi na niedostatek siły roboczej. Rozwiązaniem tej sytuacji jest rekrutacja pracowników spoza granic kraju, w tym z Ukrainy. Proces ten wymaga jednak przejście obowiązkowych kwestii prawnych. W...

Pracownicy z Bangladeszu - Pytania i odpowiedzi

Jak zatrudnić pracownika z Bangladeszu?

W celu zatrudnienia pracownika z Bangladeszu wystarczy złożyć odpowiednie oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi w powiatowym urzędzie pracy. W zakresie tego zadania nasza agencja pracy może pomóc Ci przejść przez cały proces od A do Z.

Gdzie znaleźć pracowników z Bangladeszu do pracy?

Naszych pracowników rekrutujemy przez różne portale: Facebook, Pracuj, Olx, ale również portale odpowiednie dla mieszkańców Bangladeszu, by zwiększyć pole poszukiwań.

Jak przedłużyć pobyt pracowników z Bangladeszu w Polsce?

Do przedłużenia pobytu pracowników z Bangladeszu niezbędny jest tzw. paszport biometryczny, dzięki któremu cudzoziemcy mogą przebywać w Polsce przez kolejne 90 dni.

By przedłużyć okres pobytu i możliwość wykonywania pracy w Polsce, pracownik może ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy, który przyznawany jest na okres od 3 miesięcy do 3 lat z możliwości jego przedłużenia.

Jak zgłosić pracownika z Bangladeszu do ZUS?

Każdy cudzoziemiec podejmujący pracę w Polsce musi zostać objęty obowiązkowym ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym. By zgłosić pracownika do ZUS, należy wypełnić formularze:

– ZUS ZUA – zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych
– ZUS ZZA – zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Nasza agencja pracy z przyjemnością pomoże Ci zrealizować to zadanie.

Leasing pracowników z Bangladeszu - Co zyskujesz?

Leasing pracowników z Bangladeszu to możliwość szybkiego pozyskania nowych ludzi do pracy. Dzięki usłudze jesteś w stanie zoptymalizować koszty zatrudnienia, uniknąć trudnego procesu legalizacji pobytu i pracy, a przede wszystkich wyeliminować skomplikowane formalności związane z podpisywaniem umów cywilno-prawnych.

W ramach leasingu starannie selekcjonujemy pracowników, którzy będą odpowiadać na wszelkie wymagania oferty pracy w Twojej firmie, co minimalizuje ryzyko rotacji kadry pracowniczej.

Leasing pracowników – jak wygląda w praktyce?

Na proces leasingu składa się kilka prostych kroków:

– Pierwszy z nich to kontakt z naszą agencją pracy i podanie wszelkich szczegółów dotyczących przedsiębiorstwa, jak i wymagań wobec nowo zatrudnionych.
– Następnie zajmujemy się przygotowaniem oferty uwzględniającej wszelkie informacje o usłudze, obowiązkach agencji, jak i kosztach całego przedsięwzięcia.
– Po akceptacji popisujemy umowę i przechodzimy do rozpoczęcia procesu leasingu, starając się spełnić wszelkie wymagania wobec pracowników.
– Po selekcji pracownika przejmujemy pełną odpowiedzialność za “dopięcie” spraw formalnych, dzięki czemu Ty nie musisz się niczym przejmować i możesz rozpocząć współpracę, wzbogacając swoją kadrę o nowych specjalistów.

Leasing pracowników a podział obowiązków pomiędzy agencją pracy a Klientem

W ramach leasingu pracowników z Bangladeszu po naszej stronie spoczywa odpowiedzialność za kompleksowy proces poszukiwania, rekrutacji i legalizacji pobytu oraz pracy. Zajmujemy się wszelkimi aspektami prawnymi związanymi z zatrudnieniem. Po Twojej stronie pozostaje jedynie zadbanie o to, by pracownik miał zagwarantowane właściwe warunki do podjęcia pracy.

Wybór odpowiedniej agencji pracy – czym się kierować?

Przy wyborze agencji pracy bardzo ważne jest to, aby dobrze zobrazować oczekiwania wobec pracowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ze względu na różnice kulturowe nie jest to proste. Dlatego opierając się o nasze wieloletnie doświadczenie wspomagamy Cię na przestrzeni całego procesu rekrutacji, byś ostatecznie mógł podjąć decyzję, która okaże się krokiem ku szybszej skalowalności Twojego biznesu.

Pracownicy z Bangladeszu – Czy warto ich zatrudnić?

Rekrutacja nowych pracowników i to niezależnie czy są to Polacy, czy osoby z Bangladeszu zawsze jest stresującym przedsięwzięciem – zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego by zmniejszyć ryzyko niepowodzenia, a kolejno rotacji pracowników dbamy o to, by ludzie, których rekrutujemy, odpowiadali na Twoje oczekiwania.

W procesie uwzględniamy więc nie tylko kwalifikacje czy doświadczenie, ale również wspomagamy pracowników we wdrożeniu w nowym miejscu pracy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że podjęcie decyzji o zatrudnieniu pracowników z Bangladeszu to dobra decyzja.

Czy leasing pracowników dotyczy każdej branży?

Tak. W ramach leasingu zawsze kierujemy się dobrem klienta i pracownika. Za nadrzędny cel uznajemy stworzenie właściwych warunków współpracy, przez co rozumiemy dokładnie dopasowanie osób do stanowisk, które mają objąć. Korzystając z naszych usług, zyskujesz więc pewność, że pracownik z Bangladeszu stanie się wsparciem, ale i w przyszłości fundamentem prężnie działającej firmy i to niezależnie od branży.

Jakie usługi świadczy Flambir Sp. z o. o., a jakie Flambir Group Sp. z o. o.

Usługi opisane w serwisie flambir.pl świadczone są przez dwa podmioty – Flambir sp. z o.o. oraz Flambir Group sp. z o.o.

Flambir sp. z o.o. świadczy dedykowane usługi dla klientów z konkretnych branż zapewniając kompleksową obsługę wyodrębnionych procesów produkcyjnych lub operacyjnych albo ich fragmentów. Flambir Group sp. z o.o. posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia i oferuje także usługi pracy tymczasowej.

Chcesz zatrudnić pracowników z Bangladeszu?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie.