Pracownicy z Uzbekistanu

Szukasz pracowników z Uzbekistanu? Mamy ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zatrudnienie pracowników z Uzbekistanu

Poszukujesz doświadczonych pracowników z Uzbekistanu? Nasza agencja specjalizuje się w rekrutowaniu pracowników z Uzbekistanu dla różnych branż, takich jak produkcja, catering, sprzątanie i inne. Jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednich kandydatów, którzy spełniają wymagania klienta. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach dla pracodawców.

Leasing i rekrutacja pracowników z Uzbekistanu

Poszukujesz pracowników zza granicy? Zastanawiasz się nad zatrudnieniem pracowników z Uzbekistanu do prac sezonowych lub tymczasowych na korzystnych warunkach dla Twojej firmy?

Nasz agencja pracy specjalizuje się w poszukiwaniu i leasingu pracowników z Uzbekistanu, którzy mogą wesprzeć Twoją firmę na różnorodnych stanowiskach. Możemy odciążyć Cię z pełnego procesu poszukiwań, legalizacji pobytu i zatrudnienia pracowników do niemalże każdej branży. Naszą misją jest wesprzeć właścicieli firm, menadżerów HR i osób odpowiedzialnych za kadry, którzy napotkali wyzwania w zakresie szybkiego zatrudnienia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług dla pracodawców szukających pracowników z Uzbekistanu.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz pracowników z innych krajów?

Rekrutujemy również pracowników z innych krajów. Kliknij w link i dowiedz się więcej:

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Uzbekistanu w FLAMBIR?

Zatrudnianie pracowników z Uzbekistanu przez naszą agencję pracy FLAMBIR przynosi wiele korzyści dla firm. Poznaj kilka powodów, dla których warto podjąć taką decyzję:

1

Powód pierwszy

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za proces rekrutacji, identyfikując odpowiednich kandydatów, spełniających wymagania firmy

2

Powód drugi

Załatwiamy wszystkie formalności związane z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców, co pozwala na oszczędność czasu i redukcję obciążeń działu personalnego.

3

Powód trzeci

Zapewniamy wsparcie w zakresie komunikacji językowej oraz szkolimy pracowników, by mogli oni lepiej dostosować się do nowego środowiska pracy i kultury.

4

Powód czwarty

Dzięki współpracy możesz być spokojny o skomplikowany proces rekrutacji i wysokie koszty, co przekłada się na zwiększenie efektywności pracy i zysków w Twojej firmie.

Dlaczego warto zatrudniać pracowników przez agencję pracy?

0 %

niższe koszty rekrutacji pracowników dzięki pomocy agencji rekrutacyjnej (źródło: PwC)

0 %

niższe koszty zatrudnienia pracowników tymczasowych (źródło: Workforce Solutions)

0 %

szybsze zatrudnianie pracowników vs rekrutacja bezpośrednia (źródło: American Staffing Association)

0 %

pracodawców uważa, że rekrutacja przez agencję przynosi korzyści dla ich firm (źródło: Robert Half)

Pracownicy z Uzbekistanu o różnych specjalizacjach

Działając na rynku od wielu lat cieszymy się, że możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że wypracowaliśmy wśród przedsiębiorców zaufanie, które pozwala nam wierzyć, że nasze usługi związane z rekrutacją i leasingiem faktycznie pomagają im rozwijać swoje firmy. W ramach usługi pomożemy Ci znaleźć kandydatów na takie stanowiska jak:

Pracownicy do fabryk, zakładów: pracownicy produkcyjni, pracownicy magazynowi

Spawacze, monterzy, elektrycy

Pracownicy rolni: ogrodnictwo, sadownictwo, prace polowe

Pracownicy sprzątający, pomoc domowa, opiekunka

Magazynierzy, operatorzy wózka widłowego

Pracownicy sklepów, restauracji, marketów, hurtowni

Co mówią o nas klienci?

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

Zaufali nam

Jakość naszych usług potwierdza wielu naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Uzyskaliśmy maksymalną ocenę (★★★★★) w 
Logo Google Moja Firma

Ostatnio na blogu

Legalizacja pobytu w Polsce obywatela Ukrainy – krok po kroku

Legalizacja pobytu w Polsce obywatela Ukrainy – krok po kroku

Od momentu wybuchu konfliktu zbrojnego na Ukrainie, Polska stała się schronieniem dla wielu uchodźców wojennych. Obywatele Ukrainy, którzy przybyli do Polski po dniu 24 lutego 2022 roku, mają możliwość legalizacji...

Czy agencja zatrudnienia płaci za chorobowe pracownika tymczasowego?

Czy agencja zatrudnienia płaci za chorobowe pracownika tymczasowego?

Wielu pracowników tymczasowych zastanawia się, czy w przypadku choroby mogą liczyć na wsparcie finansowe od swojego pracodawcy, czyli agencji zatrudnienia. Odpowiedź na to pytanie jest złożona i zależy od wielu...

Rozwój nie jedno ma imię

Rozwój nie jedno ma imię

W firmie Flambir nieustannie stawiamy na rozwój i edukację naszych pracowników. Wierzymy, że inwestowanie w ich potencjał owocuje lepszymi efektami pracy, większym zaangażowaniem i satysfakcją zarówno pracowników, jak i klientów.

Pracownicy z Uzbekistanu - Pytania i odpowiedzi

Jak zatrudnić pracownika z Uzbekistanu?

Aby zatrudnić pracownika z Uzbekistanu w Polsce, należy skontaktować się z właściwym urzędem pracy w celu uzyskania zezwolenia na pracę i złożenia wniosku o powierzenie pracy cudzoziemcowi. Kwestią legalizacji pobytu i pracy w ramach leasingu pracowników zajmujemy się my.

Gdzie znaleźć pracowników z Uzbekistanu do pracy?

Pracowników z Uzbekistanu rekrutujemy poprzez polskie portale internetowe: OLX, Pracuj.pl, jak i zagraniczne portale: Europass, EURES oraz bezpośrednio przez Urzędy Pracy działające w tym kraju.

Jak przedłużyć pobyt pracowników z Uzbekistanu w Polsce?

Do przedłużenia pobytu pracowników z Uzbekistanu w Polsce niezbędne jest to, by posiadali oni paszport biometryczny, który umożliwia im pobyt na terenie naszego kraju przez kolejne 90 dni. Mogą oni również ubiegać się o pozwolenie na pobyt czasowy, który przyznawany jest na okres od 3 miesięcy do 3 lat z możliwością przedłużenia.

Jak zgłosić pracownika z Uzbekistanu do ZUS?

Pracownika-obcokrajowca należy zgłosić do ubezpieczeń w ZUS, używając tych samych formularzy zgłoszeniowych, co dla obywateli polskich:

– ZUS ZUA – zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych
– ZUS ZZA – zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Leasing pracowników z Uzbekistanu - Korzyści dla firm

Leasing pracowników z Uzbekistanu może przynieść wiele korzyści dla firm, w tym:

– Oszczędność czasu i pieniędzy na rekrutacji i szkoleniu pracowników – nasza agencja pracy zajmuje się tymi czynnościami, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju firmy.
– Elastyczność – leasing pracowników pozwala na dostosowanie liczby pracowników do potrzeb biznesu, np. przy sezonowym wzroście zapotrzebowania na pracowników.
– Oszczędność kosztów – pracownicy leasingowi nie generują kosztów związanych z zatrudnieniem, takich jak składki ZUS czy urlop.
– Możliwość testowania pracowników – leasing pozwala na przetestowanie pracownika przed ewentualnym zatrudnieniem na stałe.
– Brak obowiązku zapewnienia zakwaterowania i transportu – nasza agencja pracy zajmuje się tymi kwestiami, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy dla przedsiębiorstwa.

Leasing pracowników – jak wygląda w praktyce?

Proces leasingu pracowników jest prosty i składa się z kilku kroków:

– Kontakt z naszą agencją pracy w celu poznania szczegółów współpracy, Twojej firmy oraz stanowisk, na które poszukujesz pracowników.
– Kolejno przygotowujemy indywidualną propozycję współpracy, która zawiera wykaz informacji o naszych usługach, obowiązkach i kosztach.
– Po zaakceptowaniu umowy, podpisujemy ją i zabieramy się za rekrutację pracowników, którzy w 100% odpowiadają na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.
– Pracowników możemy oddelegować do pracy natychmiast lub dostarczać ich na stanowiska pracy stopniowo – wedle Twoich potrzeb.
– Po Twojej stronie pozostaje wyłącznie zadbanie o stworzenie odpowiednich warunków pracy, które są zgodne z polskim prawem.

Leasing pracowników a podział obowiązków pomiędzy agencją pracy a Klientem

Nasza agencja specjalizuje się w leasingu pracowników, pomagając przedsiębiorstwom znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. Dzięki naszym usługom, pracodawcy mogą skupić się na swoich obowiązkach, a my zajmiemy się poszukiwaniem pracowników, przeprowadzeniem rekrutacji, załatwieniem formalności związanych z legalizacją pracy i pobytu, obsługą kadrowo-płacową, zakwaterowaniem pracowników, transportem do miejsca pracy oraz opieką organizacyjną.

Wybór odpowiedniej agencji pracy – czym się kierować?

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu doświadczonych pracowników dla różnych branż. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy szybko i efektywnie rekrutują najlepszych kandydatów z Europy Wschodniej i Azji. Współpracujemy z naszymi Klientami przejrzyście, zapewniając im pełną transparencję i niezbędne informacje. Leasing pracowników to doskonała opcja dla firm, które chcą zatrudnić nowych ludzi do prac sezonowych, tymczasowych lub na stałe, ale jednocześnie zoptymalizować koszty zatrudnienia.

Pracownicy z Uzbekistanu – Czy warto ich zatrudnić?

Zatrudnianie pracowników z Uzbekistanu może przynieść wiele korzyści dla firm. Po pierwsze, pracownicy z Uzbekistanu w ramach leasingu zostaną dokładnie sprawdzeni pod kątem kwalifikacji i doświadczenie, by szybko odnaleźć się w nowym środowisku pracy.
Ponadto pracownicy z Uzbekistanu mogą przynieść nowe perspektywy i umiejętności do firmy, co pozwala na rozwój biznesu. Wybór pracowników zza granicy to dla wielu firm must-have w zakresie wzbogacenia zespołu o wiedzę i doświadczenie.

Czy leasing pracowników dotyczy każdej branży?

Nasza agencja oferuje elastyczne rozwiązania dotyczące zatrudnienia, dostosowując się do potrzeb i branży każdego klienta. Oferujemy pracowników na sezonowe i stałe zatrudnienie, od osób do przyuczenia po specjalistów w różnych dziedzinach. Leasing pracowników to skuteczny sposób na uzupełnienie potrzeb związanych z zatrudnieniem – zarówno dla jednorazowych zleceń, jak i dla stałych potrzeb zespołu.

Jakie usługi świadczy Flambir Sp. z o. o., a jakie Flambir Group Sp. z o. o.

Usługi opisane w serwisie flambir.pl świadczone są przez dwa podmioty – Flambir sp. z o.o. oraz Flambir Group sp. z o.o.

Flambir sp. z o.o. świadczy dedykowane usługi dla klientów z konkretnych branż zapewniając kompleksową obsługę wyodrębnionych procesów produkcyjnych lub operacyjnych albo ich fragmentów. Flambir Group sp. z o.o. posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia i oferuje także usługi pracy tymczasowej.

Chcesz zatrudnić pracowników z Uzbekistanu?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie.