Spawacz - Usługi spawalnicze

Brakuje Ci rąk do pracy, a zlecenia na spawanie sypią się jak z rękawa? W takim razie możemy Ci pomóc. Nasi spawacze świadczą kompleksowe usługi spawalnicze na najwyższym poziomie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Szukasz rąk do pracy? Pracownik w MIG do zadań specjalnych - Kompleksowe usługi spawalnicze

Nasz spawacz to nie tylko specjalista od łączenia metali, to pracownik kompleksowy i gotowy do sprostania najtrudniejszym wyzwaniom.

Czy potrzebujesz rozpalającego rozwiązania dla wyzwań pojawiających się w Twojej firmie?

Nasz spawacz to prawdziwy artysta w łączeniu metali. Oferujemy usługi spawalnicze, które rozpalą Twoje projekty i sprawią, że będą one świecić na tle konkurencji. Poznaj szeroki zakres usług.

Spawacz podczas pracy

Metody spawania i usługi spawalnicze

Rynek pracy dla spawaczy jest coraz większy. Dlaczego? Ponieważ zadań dla specjalistów tego rzemiosła przybywa. Widzisz, że w Twojej firmie spawacz potrzebny jest od zaraz? Obawiasz się, że szkolenia spawaczy niewykwalifikowanych, których zatrudnisz na stałe, okażą się zbyt dużym wyzwaniem?

Nasz spawacz TIG i MIG to rozwiązanie Twoich problemów. Zapewniamy ludzi do pracy, którzy mają kwalifikacje wymagane od spawacza (ukończony egzamin kwalifikacyjny dla spawaczy). Nasi pracownicy doskonale znają obowiązki spawacza i znają zasady BHP spawalnicze.

Pracownik z leasingu pracowniczego

Oferujemy spawaczy, którzy znają się na:

Spawaniu elektrycznym (MMA, Metoda 111)

Spawaniu gazowym (Mig/Mag i TIG)

Spawaniu metodą MIG/MAG (135/136)

Spawaniu metodą TIG (Metoda 141)

Prace ślusarskie

Montażu elementów spawanych

Sprawdź, co o naszych pracownikach mówią inni

Zobacz, co nasi zadowoleni klienci mówią o naszych usługach spawalniczych. Ich opinie i referencje świadczą o jakości naszej pracy oraz naszym zaangażowaniu w satysfakcję klientów.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż
Zespół Flambir

Dlaczego wybrać naszego spawacza?

Pracujemy w MIG, MIG-iem i TIG-iem. Sprawdź, dlaczego warto wzbogacić swoją kadrę pracowniczą o naszego pracownika.

Doświadczenie i kompetencje

Nasz spawacz ma lata praktyki w dziedzinie spawania i jest w pełni wykwalifikowany, aby sprostać Twoim potrzebom.

Precyzja i dokładność

Nasz spawacz kładzie ogromny nacisk na jakość i dokładność swojej pracy, gwarantując trwałe i solidne połączenia.

Terminowość ponad wszystko

Rozumiemy, jak ważne jest zachowanie terminów. Nasz spawacz jest zawsze punktualny i gotów do pracy na czas.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny za usługi spawalnicze realizowane przez naszych pracowników, co pozwoli Ci zoptymalizować koszty firmowe.

Widzisz w firmie wysoki popyt na spawaczy? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby i dowiedzieć się, jak nasz spawacz może pomóc w realizacji Twojego projektu. Jesteśmy dostępni przez telefon, e-mail oraz poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Widzisz braki kadrowe w swojej firmie i rosnące zapotrzebowanie na spawaczy?!