Opinie

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

★★★★★

Miła i uprzejma załoga w biurze. Chętnie pomagają z wszystkimi kwestiami zatrudnienia. Polecam wszystkim współpracę z biurem we Wrocławiu.

Roman Chozas

★★★★★

Pozytywne: Czas reakcji

(Przetłumaczone przez Google) Jestem bardzo wdzięczny Twojej firmie)) bardzo dziękuję za wybór wakatu, a co najważniejsze za wspieranie go odkąd pierwszy raz wyjechałam za granicę bez znajomości języka.Bardzo responsywni pracownicy, szczególnie Pani Tatiana, która wszystko wyjaśniła i odbierała wiadomości i telefony w każdej chwili))) A kto planuje wyjechać za granicę to naprawdę UCZCIWA firma)))

Іванна Свінціцька

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Mój mąż i ja jesteśmy z Białorusi. Od prawie miesiąca pracujemy w fabryce samochodów w Częstochowie z Flambira. Dokumenty do otwarcia wizy również robiliśmy przez Flambir, w ciągu 7 dni nasze pozwolenia na pracę były gotowe!
Przyjechaliśmy autobusem, pieniądze za przejazd wróciły do ​​pensji, co było bardzo miłe.
W Częstochowie zamieszkaliśmy w osobnym pokoju w mieszkaniu z polską gospodynią, bardzo miłą starszą kobietą.
W fabryce praca dla kobiet jest prosta przez 8 godzin, dla mężczyzn nie jest taka prosta, ale stawka jest wysoka, co całkowicie nam odpowiada.
Zdecydowanie polecamy Flambir, są profesjonalistami!!!

Arina Mamina

★★★★★

Polecam współpracę z firmą Flambir. Potrzebowałem pracowników o konkretnych umiejętnościach i tacy pracownicy prawidłowo wykonali zlecone zadania. Bezproblemowy kontak i terminowe odpowiedzi na zlecenia.

Michał Zgórski

★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z współpracy! Dzięki niej, rotacja prawników znacznie się zmniejszyła! Solidna i wiarygodna firma.

Paulina Sosnowicz

★★★★★

Dobra firma, miła i uprzejma załoga w biurze, chętna do pomocy. Znajdują świetne rozwiązania na różne problemy.
Serdecznie polecam biuro we Wrocławiu!

Ada S.

★★★★★

Profesjonalna obsługa.
Szybko pomogliście mi znaleźć wykwalifikowanych pracowników.
Polecam

N1 Transport

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Flambir Sp. z o.o. bardzo mi pomogła w znalezieniu pracy w Polsce. Chociaż wcześniej dzwoniłem do kilkunastu podobnych firm.
Pracuję jako spawacz w Głubczycach w firmie „Galmet”. Mieszkam w pokoju dwuosobowym, są wszystkie warunki niezbędne do komfortowego pobytu. Firma ma dobre warunki, odpowiednie zarządzanie i przyzwoite zarobki. Istnieją możliwości pracy w godzinach nadliczbowych.
Miasteczko jest małe, cała infrastruktura w zasięgu spaceru.
Gorąco polecam Flambir Sp.z o.o. dzięki kompetentnym i reagującym pracownikom firma opłaciła mi wszystkie koszty transportu.
Specjalne podziękowania dla Pani Ireny.

Сергей Шпилевский

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Nazywam się Sergey i jestem z Białorusi agencja Flambir szybko i sprawnie znalazła dla mnie odpowiednią pracę, specjalne podziękowania dla specjalistki Iriny, koordynatorzy są zawsze w kontakcie i we wszystkim pomagają, terminowe sprawdzanie godzin i zarobków, zdecydowanie polecam tę agencję, ponieważ jest przyzwoita pensja i dbanie o pracowników!) Zakwaterowanie jest wygodne i położone blisko pracy!!!! chłopaki są ekspertami w swojej dziedzinie i to bardzo cieszy!)

Сергей Андреев

★★★★★

Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm

dobra firma, polecam, robią wszystkie dokumenty dla legalnej pracy, szybko i na czas.

Yuliia Chykalova

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Pracuję drugi miesiąc. Warunki pracy są dobre. W przypadku pytań koordynator niezwłocznie je rozwiązuje

Анна Билогруд

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Pracuję jako spawacz, jestem bardzo zadowolona, ​​dzwoniłam w czwartek, piątek, następnego dnia już ustaliliśmy korki, pomyślnie przeszliśmy, od razu zamieszkali w hostelu w poniedziałek, już pojechałem do pracy bardzo szybko, Mam z czym porównać! Zespół jest dobry.

Сегей Гнчак

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Współpracuję z Flambirem od dłuższego czasu. Dobrzy, przyjaźni pracownicy. Wszystkie płatności na czas, bez problemów. Opłata za mieszkanie, samo mieszkanie odpowiada, dobre warunki. Pomagają we wszystkich pytaniach i dokumentach, wszystko jest zrobione na czas. Polecam!

Христя Кушніренко

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Świetna firma, pomogli mi znaleźć przyzwoitą pracę, dziękuję

Толя Щерк

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Pracuję od 2 lat. Stawka jest przeciętna dla województwa, godziny są zbliżone, mieszkanie z warunkami, pomaga z dokumentami. Wszystko pasuje. Polecam!

Іван Кушніренко

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Polecam firmę Flambir. Szybko załatwiony do pracy, przyjemny w komunikacji. Dziękuję Ci bardzo

Alina Rayder

★★★★★

Pozytywne: Profesjonalizm

(Przetłumaczone przez Google) Dobre towarzystwo. Najważniejsze jest, aby płacić pensję i dawać zaliczki. Pracował przez trzy miesiące i składał dokumenty na pobitą kartę! Polecam znajomym

V М

★★★★★