Opinie

Miła i uprzejma załoga w biurze. Chętnie pomagają z wszystkimi kwestiami zatrudnienia. Polecam wszystkim współpracę z biurem we Wrocławiu.

Roman Chozas

★★★★★

Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm

dobra firma, polecam, robią wszystkie dokumenty dla legalnej pracy, szybko i na czas.

Yuliia Chykalova

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Mój mąż i ja jesteśmy z Białorusi. Od prawie miesiąca pracujemy w fabryce samochodów w Częstochowie z Flambira. Dokumenty do otwarcia wizy również robiliśmy przez Flambir, w ciągu 7 dni nasze pozwolenia na pracę były gotowe!
Przyjechaliśmy autobusem, pieniądze za przejazd wróciły do ​​pensji, co było bardzo miłe.
W Częstochowie zamieszkaliśmy w osobnym pokoju w mieszkaniu z polską gospodynią, bardzo miłą starszą kobietą.
W fabryce praca dla kobiet jest prosta przez 8 godzin, dla mężczyzn nie jest taka prosta, ale stawka jest wysoka, co całkowicie nam odpowiada.
Zdecydowanie polecamy Flambir, są profesjonalistami!!!

Arina Mamina

★★★★★

Pozytywne: Czas reakcji

(Przetłumaczone przez Google) Jestem bardzo wdzięczny Twojej firmie)) bardzo dziękuję za wybór wakatu, a co najważniejsze za wspieranie go odkąd pierwszy raz wyjechałam za granicę bez znajomości języka.Bardzo responsywni pracownicy, szczególnie Pani Tatiana, która wszystko wyjaśniła i odbierała wiadomości i telefony w każdej chwili))) A kto planuje wyjechać za granicę to naprawdę UCZCIWA firma)))

Іванна Свінціцька

★★★★★

(Przetłumaczone przez Google) Świetna firma, pomogli mi znaleźć przyzwoitą pracę, dziękuję

Толя Щерк

★★★★★

Pozytywne: Profesjonalizm

(Przetłumaczone przez Google) Dobre towarzystwo. Najważniejsze jest, aby płacić pensję i dawać zaliczki. Pracował przez trzy miesiące i składał dokumenty na pobitą kartę! Polecam znajomym

V М

★★★★★