Wspieramy ludzi aktywnych

Agencja pracy Flambir to miejsce, gdzie nie tylko aktywizujemy rynek pracy, ale również z przyjemnością wspieramy ludzi aktywnych. Sponsoring sportu odgrywa w naszej firmie ważną rolę. Sprawdź naszą działalność w tym obszarze.

Aktywne cele, proaktywne działanie - FLAMBIR

Sport odgrywa ważną rolę w życiu człowieka. Niektórzy uprawiają go hobbystycznie, inni półzawodowo, a jeszcze inni w pełni profesjonalnie. We Flambir jesteśmy pełni podziwu dla osób, które całkowicie poświęcają się przekraczaniu własnych granic wytrzymałości.

Sport przynosi nam wiele radości i ekscytacji. Dlatego poza głównym obszarem naszych zainteresowań przykładamy również wiele uwagi do wsparcia sportowców. Zapraszamy do lektury poniższego wykazu poświęconego naszej działalności w tym zakresie. Powstał on po to, by wskazać zakres realizowanych projektów, które wspierają rozwój sportu na całym świecie.

Kogo wspieramy?

Sylwester Płachytka - Rally

Nasza firma jest oficjalnym sponsorem Poliamid Rally Team, którego kierowcą jest Sylwester Płachytka, mogący już teraz pochwalić wieloma osiągnięciami w polskich i zagranicznych rajdach samochodowych – m.in. tytuł Mistrza Polski w klasie 6 w 2012 roku.

W naszej firmie kochamy motoryzację i sporty motorowe dlatego właśnie włączyliśmy się do sponsorowania polskiego motosportu. Wspólnie z Poliamid Plastics dążymy do podniesienia prestiżu rajdów samochodowych w kraju i za granicą.

Pojazd rajdowy teamu Sylwester Płachytka - Rally
Flambir wspiera zespół Poliamid Rally Team,
Współpraca sponsorksa z Poliamid Rally Team,
Fighterzy MMA - Mateusz Głąb i Jagoda Szypulińska

Mateusz Głąb i Jagoda Szypulińska - MMA

Słowianie sporty walki mają we krwi, dlatego z przyjemnością oglądamy zawodników MMA, których również wspieramy.

Mateusz Głąb i Jagoda Szypulińska to profesjonaliści i zawodnicy mieszanych sportów walki, którzy w ringu nie mają sobie równych. Nie raz oglądaliśmy ich na żywo i wiemy, że współpraca z każdym kolejnym dniem rośnie w siłę.

Mateusz i Jagoda to jedni z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w naszym kraju. W swojej karierze sportowej toczyli walki podczas gali federacji FEN, CETIC GLADIATORS, Contra MMA.

Ready to Fight - Boks

Sport łączy ludzi, niemniej w dzisiejszych czasach nie każdy może go uprawiać, ponieważ bezpieczeństwo jest jednak bezcenne.

Oleksandr Usyk to żywa legenda boksu, ale i człowiek o ogromnym sercu. Dlatego z przyjemnością wzięliśmy udział w akcji promocyjnej i organizacji VIP strefy gali bokserskiej, podczas której sponsorowaliśmy również boksera Oleksandra Solomennikowa.

Ujęcie z gali bokserskiej Ready to Fight którą sponsorował Flambir
Ekipa Flambir gotowa wspierać promowanego zawodnika
Flambir na spodenkach zawodnika Oleksandr Usyk

Road-Racing - Rajdy rowerowe

Rajdy rowerowe to sport, który wymaga dyscypliny. Tym bardziej doceniamy ludzi, którzy każdego dnia pokonują setki kilometrów na dwóch kółkach, ciesząc nas niesamowitymi emocjami.

Od lat sponsorujemy wyścigi Predator Gravel Bory organizowane przez Road-Racing które z roku na rok przyciągają coraz większą grupę zainteresowanych.

Zdjęcie z ekipą Predator Gravel Bory
Statuetki z rajdu rowerowego Predator GravelBory
Ekipa Flambir wspiera promowane inicjatywy