Pracownicy z Gruzji

Szukasz pracowników z Gruzji? Mamy ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zatrudnienie pracowników z Gruzji

Pragniesz wzbogacić swoją kadrę pracowniczą o ludzi spoza granic Polski? Szukasz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z Gruzji? Skorzystaj z usług wrocławskiej agencji pracy FLAMBIR, dzięki której znajdziesz ludzi do pracy, którzy wzbogacą Twoją firmę o wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu uchronisz się przed żmudnym procesem rekrutacji i niekorzystną z punktu widzenia finansowego rotacją pracowników.

Leasing i rekrutacja pracowników z Gruzji

Leasing pracowników z Gruzji to jedna z usług, która jest bardzo doceniana przez naszych partnerów. Wynika to z faktu, że w ramach naszych działań pomagamy znaleźć, zrekrutować i wdrożyć pracowników odpowiadających na potrzeby Twojej firmy. Ponadto w ramach leasingu nie musisz przejmować się kwestią legalizacji pobytu, pracy i koordynacją pracowników tj. zakwaterowaniem czy transportem do miejsca pracy.

We FLAMBIR odciążamy właścicieli firm, kadrę HR i managerów z trudnego procesu zatrudnienia pracowników zza granicy, maksymalizując szybkość rekrutacji i wdrożenia pracownika w firmie.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz pracowników z innych krajów?

Rekrutujemy również pracowników z innych krajów. Kliknij w link i dowiedz się więcej:

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Gruzji w FLAMBIR?

Korzystając z naszych usług w zakresie rekrutacji i leasingu, masz pewność, że nie tylko znajdziesz nowego pracownika do firmy. Zyskujesz o wiele więcej. Poznaj kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług:

1

Powód pierwszy

Masz pewność, że zajmiemy się procesem kompleksowo – od poszukiwań, przez rekrutację i legalizację pobytu/pracy, aż do załatwienia wszelkich spraw formalnych.

2

Powód drugi

Otrzymujesz gwarancję, że wszelkimi sprawami związanymi z koordynacją pracy, organizacją dojazdów, zakwaterowaniem czy rozliczeniem również się zajmiemy, co oszczędzi mnóstwo Twojego czasu.

3

Powód trzeci

Zyskujesz szansę na znalezienie wykwalifikowanych pracowników, których próżno szukać na polskim rynku pracy.

4

Powód czwarty

Możliwość szybkiego skalowania firmy dzięki wsparciu wykwalifikowanych pracowników sezonowych, tymczasowych lub zatrudnionych na stałe.

Dlaczego warto zatrudniać pracowników przez agencję pracy?

0 %

niższe koszty rekrutacji pracowników dzięki pomocy agencji rekrutacyjnej (źródło: PwC)

0 %

niższe koszty zatrudnienia pracowników tymczasowych (źródło: Workforce Solutions)

0 %

szybsze zatrudnianie pracowników vs rekrutacja bezpośrednia (źródło: American Staffing Association)

0 %

pracodawców uważa, że rekrutacja przez agencję przynosi korzyści dla ich firm (źródło: Robert Half)

Pracownicy z Gruzji o różnych specjalizacjach

Szukasz ludzi do pracy, którzy znają się na swoim fachu i mają doświadczenie? Obawiasz się, że nowo zatrudniony pracownik z Gruzji nie spełni oczekiwań wobec jakości wykonywanej pracy?

Skorzystaj z usług wrocławskiej agencji pracy FLAMBIR i zyskaj pewność, że znajdziemy ludzi do pracy, którzy doskonale wpiszą się w Twoje potrzeby. Możemy znaleźć dla Ciebie pracowników, którzy doskonale odnajdą się na takich stanowiskach, jak:

Pracownicy do fabryk, zakładów: pracownicy produkcyjni, pracownicy magazynowi

Spawacze, monterzy, elektrycy

Pracownicy rolni: ogrodnictwo, sadownictwo, prace polowe

Pracownicy sprzątający, pomoc domowa, opiekunka

Magazynierzy, operatorzy wózka widłowego

Pracownicy sklepów, restauracji, marketów, hurtowni

Co mówią o nas klienci?

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

Zaufali nam

Jakość naszych usług potwierdza wielu naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Uzyskaliśmy maksymalną ocenę (★★★★★) w 
Logo Google Moja Firma

Ostatnio na blogu

Wynajem pracowników – cennik w 2024 roku

Wynajem pracowników – cennik w 2024 roku

Wynajem pracowników jest coraz popularniejszą metodą szukania nowych osób do pracy. Firmy coraz częściej korzystają z usług agencji pracy tymczasowej w formie leasingu pracowniczego, aby dostosować zatrudnienie do bieżących potrzeb....

Ile zarabia agencja pracy tymczasowej na pracowniku w procesie rekrutacyjnym?

Ile zarabia agencja pracy tymczasowej na pracowniku w procesie rekrutacyjnym?

Agencje zatrudnienia to niezwykle potrzebne podmioty, które pomagają wielu firmom w aktywnym prowadzeniu zatrudnienia. Dzięki nim przedsiębiorcy nie muszą martwić się o braki kadrowe i zastoje w produkcji. Zanim jednak...

Pracownik sezonowy – zasady zatrudniania do pracy sezonowej

Pracownik sezonowy – zasady zatrudniania do pracy sezonowej

Firmy z różnych sektorów, takie jak turystyka, rolnictwo, handel detaliczny czy gastronomia, często potrzebują dodatkowej siły roboczej w określonych okresach roku. W tym artykule przyjrzymy się zasadom zatrudniania pracowników sezonowych...

Pracownicy z Gruzji - Pytania i odpowiedzi

Jak zatrudnić pracownika z Gruzji?

By zatrudnić pracownika z Gruzji, nie musisz obawiać się żmudnych i trudnych w realizacji formalności. Jedyne co musisz zrobić to złożyć oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, co w ramach naszych usług możemy za Ciebie zrobić.

Gdzie znaleźć pracowników z Gruzji do pracy?

Naszych pracowników rekrutujemy przez różne portale: Facebook, Pracuj, Olx, ale również portale odpowiednie dla mieszkańców Gruzji, by zwiększyć pole poszukiwań.

Jak przedłużyć pobyt pracowników z Gruzji w Polsce?

Do przedłużenia pobytu pracownika z Gruzji potrzebny jest tzw. paszport biometryczny. Na jego podstawie cudzoziemiec może wnioskować o przedłużenie pobytu na okres kolejnych 90 dni.

W celu przedłużenia pobytu pracownik może ubiegać się o pozwolenie na pobyt czasowy, które wydawane jest na okres od 3 miesięcy do 3 lat z możliwością wydłużenia.

Jak zgłosić pracownika z Gruzji do ZUS?

W tym celu należy złożyć odpowiednie wnioski, które zgłoszą pracownika do obowiązkowych ubezpieczeń. Chodzi o deklaracje:

– ZUS ZUA – zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych
– ZUS ZZA – zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Nasza agencja pracy z przyjemnością pomoże Ci zrealizować to zadanie.

Leasing pracowników z Gruzji - Co zyskujesz?

Leasing pracowników z Gruzji to doskonała okazja dla firm, które chcę szybko, bezproblemowo i z korzyścią dla optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa znaleźć nowych ludzi do pracy.

W ramach leasingu zyskujesz pewność, że po stronie naszej agencji leży pełna odpowiedzialność za legalizację pobytu i pracy, co eliminuje potrzebę realizacji skomplikowanych formalności wynikających np. z podpisania umowy cywilno-prawnej. W ramach leasingu starannie selekcjonujemy pracowników, co minimalizuje ryzyko rotacji kadry pracowniczej.

Leasing pracowników – jak wygląda w praktyce?

Proces składa się z kilku kroków:

– Pierwszy z nich to kontakt z naszą agencją pracy i określenie wszelkich szczegółów dotyczących przedsiębiorstwa, jak i wymagań wobec nowych pracowników.
– Następnie zajmujemy się przygotowaniem oferty uwzględniającej wszelkie informacje o usłudze, obowiązkach agencji, jak i kosztach całego przedsięwzięcia.
– Po akceptacji popisujemy umowę i przechodzimy do rozpoczęcia procesu rekrutacji, starając się spełnić wszelkie wymagania klienta.
– Po znalezieniu pracownika przejmujemy pełną odpowiedzialność za organizację spraw formalnych, dzięki czemu Ty bez strat czasu możesz wdrożyć nowego pracownika i wzbogacić Twoją firmę o nowe kwalifikacje i doświadczenie.

Leasing pracowników a podział obowiązków pomiędzy agencją pracy a Klientem

W ramach leasingu pracowników z Gruzji po naszej stronie spoczywa odpowiedzialność za kompleksowy proces znalezienia, legalizacji i koordynacji pracy. Zajmujemy się wszelkimi aspektami prawnymi związanymi z zatrudnieniem. Po Twojej stronie pozostaje jedynie zadbanie o to, by pracownik miał zagwarantowane właściwe warunki do podjęcia pracy.

Wybór odpowiedniej agencji pracy – czym się kierować?

Tutaj wszystko sprowadza się do doświadczenia. Pracując w tej branży od lat doskonale wiemy, że sprawna rekrutacja wymaga odpowiedniej wiedzy w zakresie doboru pracowników z Gruzji, jak i dopasowania ich profilu do potrzeb Twojej firmy.

Dlatego wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że przyłożymy szczególną uwagę do sparowania Twoich oczekiwań wobec pracownika z osobami, które będą w stanie sprostać zadaniom stawianym im na stanowisku pracy.

Pracownicy z Gruzji – Czy warto ich zatrudnić?

Zatrudnianie obcokrajowców to ryzyko. Jednak korzystając z naszych usług, masz pewność, że ryzyko niedopasowania pracownika do stanowiska czy też błędy związane z legalizacją pobytu, czy pracy po prostu Cię ominą. Pracownicy z Gruzji to ludzie, którzy nie boją się wyzwań, a przy dobrej organizacji zatrudnienia wzbogacą Twoją firmę o kwalifikacje i doświadczenie, którego potrzebujesz.

Czy leasing pracowników dotyczy każdej branży?

Tak. W ramach naszych usług masz pewność, że dopasujemy pracownika do konkretnej branży. Podczas rekrutacji przykładamy szczególną uwagę do sparowania potrzeb organizacji do możliwości pracownika. W ten sposób masz pewność, że pracownik z Gruzji, który do Ciebie trafi, będzie wiedział, jak odnaleźć się na nowym stanowisku pracy.

Jakie usługi świadczy Flambir Sp. z o. o., a jakie Flambir Group Sp. z o. o.

Usługi opisane w serwisie flambir.pl świadczone są przez dwa podmioty – Flambir sp. z o.o. oraz Flambir Group sp. z o.o.

Flambir sp. z o.o. świadczy dedykowane usługi dla klientów z konkretnych branż zapewniając kompleksową obsługę wyodrębnionych procesów produkcyjnych lub operacyjnych albo ich fragmentów. Flambir Group sp. z o.o. posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia i oferuje także usługi pracy tymczasowej.

Chcesz zatrudnić pracowników z Gruzji?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie.