Pracownicy z Gruzji

Szukasz pracowników z Gruzji? Mamy ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zatrudnienie pracowników z Gruzji

Pragniesz wzbogacić swoją kadrę pracowniczą o ludzi spoza granic Polski? Szukasz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z Gruzji? Skorzystaj z usług wrocławskiej agencji pracy FLAMBIR, dzięki której znajdziesz ludzi do pracy, którzy wzbogacą Twoją firmę o wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu uchronisz się przed żmudnym procesem rekrutacji i niekorzystną z punktu widzenia finansowego rotacją pracowników.

Leasing i rekrutacja pracowników z Gruzji

Leasing pracowników z Gruzji to jedna z usług, która jest bardzo doceniana przez naszych partnerów. Wynika to z faktu, że w ramach naszych działań pomagamy znaleźć, zrekrutować i wdrożyć pracowników odpowiadających na potrzeby Twojej firmy. Ponadto w ramach leasingu nie musisz przejmować się kwestią legalizacji pobytu, pracy i koordynacją pracowników tj. zakwaterowaniem czy transportem do miejsca pracy.

We FLAMBIR odciążamy właścicieli firm, kadrę HR i managerów z trudnego procesu zatrudnienia pracowników zza granicy, maksymalizując szybkość rekrutacji i wdrożenia pracownika w firmie.

Masz pytania? Napisz!

Szukasz pracowników z innych krajów?

Rekrutujemy również pracowników z innych krajów. Kliknij w link i dowiedz się więcej:

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Gruzji w FLAMBIR?

Korzystając z naszych usług w zakresie rekrutacji i leasingu, masz pewność, że nie tylko znajdziesz nowego pracownika do firmy. Zyskujesz o wiele więcej. Poznaj kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług:

1

Powód pierwszy

Masz pewność, że zajmiemy się procesem kompleksowo – od poszukiwań, przez rekrutację i legalizację pobytu/pracy, aż do załatwienia wszelkich spraw formalnych.

2

Powód drugi

Otrzymujesz gwarancję, że wszelkimi sprawami związanymi z koordynacją pracy, organizacją dojazdów, zakwaterowaniem czy rozliczeniem również się zajmiemy, co oszczędzi mnóstwo Twojego czasu.

3

Powód trzeci

Zyskujesz szansę na znalezienie wykwalifikowanych pracowników, których próżno szukać na polskim rynku pracy.

4

Powód czwarty

Możliwość szybkiego skalowania firmy dzięki wsparciu wykwalifikowanych pracowników sezonowych, tymczasowych lub zatrudnionych na stałe.

Dlaczego warto zatrudniać pracowników przez agencję pracy?

0 %

niższe koszty rekrutacji pracowników dzięki pomocy agencji rekrutacyjnej (źródło: PwC)

0 %

niższe koszty zatrudnienia pracowników tymczasowych (źródło: Workforce Solutions)

0 %

szybsze zatrudnianie pracowników vs rekrutacja bezpośrednia (źródło: American Staffing Association)

0 %

pracodawców uważa, że rekrutacja przez agencję przynosi korzyści dla ich firm (źródło: Robert Half)

Pracownicy z Gruzji o różnych specjalizacjach

Szukasz ludzi do pracy, którzy znają się na swoim fachu i mają doświadczenie? Obawiasz się, że nowo zatrudniony pracownik z Gruzji nie spełni oczekiwań wobec jakości wykonywanej pracy?

Skorzystaj z usług wrocławskiej agencji pracy FLAMBIR i zyskaj pewność, że znajdziemy ludzi do pracy, którzy doskonale wpiszą się w Twoje potrzeby. Możemy znaleźć dla Ciebie pracowników, którzy doskonale odnajdą się na takich stanowiskach, jak:

Pracownicy do fabryk, zakładów: pracownicy produkcyjni, pracownicy magazynowi

Spawacze, monterzy, elektrycy

Pracownicy rolni: ogrodnictwo, sadownictwo, prace polowe

Pracownicy sprzątający, pomoc domowa, opiekunka

Magazynierzy, operatorzy wózka widłowego

Pracownicy sklepów, restauracji, marketów, hurtowni

Co mówią o nas klienci?

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Flambir Sp. z o.o. która zapoczątkowana została 01 lutego 2021r. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze, ślusarskie, monterskie możemy z całą pewnością polecić firmę Flambir Sp. z o.o., jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Stanisław Galara

Galmet Sp. z o.o., Głubczyce

„Flambir” dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń i elastyczność w działaniu. Dzięki wsparciu przedstawicieli firmy „Flambir” udało nam się rozpocząć i dalej realizować wiele kontraktów. Świadczone usługi wykonywane są zgodnie z zawartymi w umowie warunkami. Polecamy firmę Flambir wszystkim, którzy cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Jakub Grochowski

Rekeep Sp. z o. o.

Firma godna polecenia, są zaangażowani, odpowiedzialni i pomagają w każdym procesie załatwiania legalizacji pracy dla pracowników, zajmują się rekrutacją oraz zapewniają mieszkania dla pracowników. Dla każdego dopasowują indywidualną ofertę.
Serdecznie polecam!

Aktywna Rehabilitacja i Masaż

Zaufali nam

Jakość naszych usług potwierdza wielu naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Uzyskaliśmy maksymalną ocenę (★★★★★) w 
Logo Google Moja Firma

Ostatnio na blogu

Flambir oficjalnym sponsorem Poliamid Rally Team

Flambir oficjalnym sponsorem Poliamid Rally Team

Z nieukrywaną radością informujemy, że nasza firma została oficjalnym sponsorem Poliamid Rally Team, którego kierowcą jest Sylwester Płachytka...

Co grozi pracodawcy za zatrudnianie na czarno bez umowy?

Co grozi pracodawcy za zatrudnianie na czarno bez umowy?

Praca na czarno to zjawisko dość powszechne i znane, ponieważ nieuczciwi pracodawcy od zawsze szukali możliwości na obejście prawa pracy – by nieleganie zmniejszyć koszty prowadzenia firmy i zatrudniania pracowników....

Jak zatrudnić cudzoziemca spoza UE w legalny sposób?

Jak zatrudnić cudzoziemca spoza UE w legalny sposób?

Jak zatrudnić cudzoziemca w Polsce? Przeczytaj poniższy wpis i dowiedz się, z czym wiąże się zlecenie wykonywania pracy cudzoziemcowi.

Pracownicy z Gruzji - Pytania i odpowiedzi

Jak zatrudnić pracownika z Gruzji?

By zatrudnić pracownika z Gruzji, nie musisz obawiać się żmudnych i trudnych w realizacji formalności. Jedyne co musisz zrobić to złożyć oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, co w ramach naszych usług możemy za Ciebie zrobić.

Gdzie znaleźć pracowników z Gruzji do pracy?

Naszych pracowników rekrutujemy przez różne portale: Facebook, Pracuj, Olx, ale również portale odpowiednie dla mieszkańców Gruzji, by zwiększyć pole poszukiwań.

Jak przedłużyć pobyt pracowników z Gruzji w Polsce?

Do przedłużenia pobytu pracownika z Gruzji potrzebny jest tzw. paszport biometryczny. Na jego podstawie cudzoziemiec może wnioskować o przedłużenie pobytu na okres kolejnych 90 dni.

W celu przedłużenia pobytu pracownik może ubiegać się o pozwolenie na pobyt czasowy, które wydawane jest na okres od 3 miesięcy do 3 lat z możliwością wydłużenia.

Jak zgłosić pracownika z Gruzji do ZUS?

W tym celu należy złożyć odpowiednie wnioski, które zgłoszą pracownika do obowiązkowych ubezpieczeń. Chodzi o deklaracje:

– ZUS ZUA – zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych
– ZUS ZZA – zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Nasza agencja pracy z przyjemnością pomoże Ci zrealizować to zadanie.

Leasing pracowników z Gruzji - Co zyskujesz?

Leasing pracowników z Gruzji to doskonała okazja dla firm, które chcę szybko, bezproblemowo i z korzyścią dla optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa znaleźć nowych ludzi do pracy.

W ramach leasingu zyskujesz pewność, że po stronie naszej agencji leży pełna odpowiedzialność za legalizację pobytu i pracy, co eliminuje potrzebę realizacji skomplikowanych formalności wynikających np. z podpisania umowy cywilno-prawnej. W ramach leasingu starannie selekcjonujemy pracowników, co minimalizuje ryzyko rotacji kadry pracowniczej.

Leasing pracowników – jak wygląda w praktyce?

Proces składa się z kilku kroków:

– Pierwszy z nich to kontakt z naszą agencją pracy i określenie wszelkich szczegółów dotyczących przedsiębiorstwa, jak i wymagań wobec nowych pracowników.
– Następnie zajmujemy się przygotowaniem oferty uwzględniającej wszelkie informacje o usłudze, obowiązkach agencji, jak i kosztach całego przedsięwzięcia.
– Po akceptacji popisujemy umowę i przechodzimy do rozpoczęcia procesu rekrutacji, starając się spełnić wszelkie wymagania klienta.
– Po znalezieniu pracownika przejmujemy pełną odpowiedzialność za organizację spraw formalnych, dzięki czemu Ty bez strat czasu możesz wdrożyć nowego pracownika i wzbogacić Twoją firmę o nowe kwalifikacje i doświadczenie.

Leasing pracowników a podział obowiązków pomiędzy agencją pracy a Klientem

W ramach leasingu pracowników z Gruzji po naszej stronie spoczywa odpowiedzialność za kompleksowy proces znalezienia, legalizacji i koordynacji pracy. Zajmujemy się wszelkimi aspektami prawnymi związanymi z zatrudnieniem. Po Twojej stronie pozostaje jedynie zadbanie o to, by pracownik miał zagwarantowane właściwe warunki do podjęcia pracy.

Wybór odpowiedniej agencji pracy – czym się kierować?

Tutaj wszystko sprowadza się do doświadczenia. Pracując w tej branży od lat doskonale wiemy, że sprawna rekrutacja wymaga odpowiedniej wiedzy w zakresie doboru pracowników z Gruzji, jak i dopasowania ich profilu do potrzeb Twojej firmy.

Dlatego wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że przyłożymy szczególną uwagę do sparowania Twoich oczekiwań wobec pracownika z osobami, które będą w stanie sprostać zadaniom stawianym im na stanowisku pracy.

Pracownicy z Gruzji – Czy warto ich zatrudnić?

Zatrudnianie obcokrajowców to ryzyko. Jednak korzystając z naszych usług, masz pewność, że ryzyko niedopasowania pracownika do stanowiska czy też błędy związane z legalizacją pobytu, czy pracy po prostu Cię ominą. Pracownicy z Gruzji to ludzie, którzy nie boją się wyzwań, a przy dobrej organizacji zatrudnienia wzbogacą Twoją firmę o kwalifikacje i doświadczenie, którego potrzebujesz.

Czy leasing pracowników dotyczy każdej branży?

Tak. W ramach naszych usług masz pewność, że dopasujemy pracownika do konkretnej branży. Podczas rekrutacji przykładamy szczególną uwagę do sparowania potrzeb organizacji do możliwości pracownika. W ten sposób masz pewność, że pracownik z Gruzji, który do Ciebie trafi, będzie wiedział, jak odnaleźć się na nowym stanowisku pracy.

Jakie usługi świadczy Flambir Sp. z o. o., a jakie Flambir Group Sp. z o. o.

Usługi opisane w serwisie flambir.pl świadczone są przez dwa podmioty – Flambir sp. z o.o. oraz Flambir Group sp. z o.o.

Flambir sp. z o.o. świadczy dedykowane usługi dla klientów z konkretnych branż zapewniając kompleksową obsługę wyodrębnionych procesów produkcyjnych lub operacyjnych albo ich fragmentów. Flambir Group sp. z o.o. posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia i oferuje także usługi pracy tymczasowej.

Chcesz zatrudnić pracowników z Gruzji?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie.