Agencja Flambir wyróżniona w rankingu agencji pracy we Wrocławiu!

Mamy przyjemność ogłosić, że firma Flambir została doceniona w prestiżowym rankingu agencji pracy we Wrocławiu, opublikowanym na stronie Rating Captain. Znalazła się ona w gronie 10 najlepszych firm w tym sektorze, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług.

Ranking agencji pracy we Wrocławiu został opracowany na podstawie rzetelnej analizy danych, obejmującej m.in. średnią ocenę Google, liczbę opinii, aktywność w odpowiadaniu na opinie, a także odsetek opinii bez tekstu. Nasza agencja uzyskała wysoką ocenę we wszystkich kategoriach, co świadczy o zadowoleniu Klientów ze współpracy z naszą firmą.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm zostały docenione.

To dla nas ogromna satysfakcja, że znaleźliśmy się w czołówce tego rankingu agencji. Ten sukces jest wynikiem ciężkiej pracy całego naszego zespołu, który każdego dnia dba o to, by nasi Klienci otrzymywali usługi na najwyższym poziomie.

Więcej na temat tego rankingu znajdziesz tutaj – https://ratingcaptain.com/pl/blog/agencje-pracy-we-wroclawiu-ranking-top-10

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów?

Flambir to agencja pracy, która oferuje szeroki wachlarz usług:

Naszą misją jest wspieranie ludzi na rynku pracy i pomoc im w odnalezieniu wymarzonego stanowiska.

Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie i pozytywne opinie.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszej Agencji Pracy Tymczasowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Agencja Pracy FLAMBIR zajmie się legalizacją pobytu obcokrajowca w Polsce oraz może przeprowadzić rekrutację. Dzięki takiej pomocy możesz znaleźć pracowników z różnymi umiejętnościami i kwalifikacjami. Dużym plusem jest też to, że nie musisz na bieżąco śledzić zmian w ustawie o cudzoziemcach. Tak naprawdę nie musisz wiedzieć zbyt wiele o legalnym zatrudnianiu pracowników zza granicy. Wszystkim zajmą się pracownicy agencji a Ty zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu. Obecnie wiele firm decyduje się na zatrudnienie pracowników z Ukrainy oraz innych wschodnich państw. Dzieje się tak, ponieważ obcokrajowcy chętnie podejmują różnego typu prace – nawet te najbardziej wymagające, a jednocześnie mają szeroką wiedzę z danej branży.