Flambir oficjalnym sponsorem Poliamid Rally Team

jak sprawdzić historię zatrudnienia

Z nieukrywaną radością informujemy, że nasza firma została oficjalnym sponsorem Poliamid Rally Team, którego kierowcą jest Sylwester Płachytka, mogący już teraz pochwalić wieloma osiągnięciami w polskich i zagranicznych rajdach samochodowych – m.in. tytuł Mistrza Polski w klasie 6 w 2012 roku.

Wspieramy pasję razem z Poliamid Plastics

Razem z naszym partnerem biznesowym, Poliamid Plastics, wiemy, jak ważne jest realizowanie własnych pasji oraz osiąganie wspólnych sukcesów napędzających nas do coraz większego rozwoju. To nie tylko partnerstwo oparte na profesjonalizmie i wspólnych celach, ale także pasji do wyjątkowych wyzwań, jakie stawia przed nami świat motosportu.

Nasze partnerstwo nie tylko umacnia naszą obecność w świecie rajdów samochodowych, ale także inspiruje nas do jeszcze skuteczniejszego dostarczania profesjonalnych rozwiązań naszym Klientom. Wierzymy, że ta synergia pasji i profesjonalizmu sprawi, że wspólnie osiągniemy nowe, ekscytujące cele, podkreślając zarówno znaczenie rozwoju branżowego, jak i indywidualnych ambicji.

Wspieramy polski motorsport

W naszej firmie kochamy motoryzację i sporty motorowe dlatego właśnie włączyliśmy się do sponsorowania polskiego motosportu. Wspólnie z Poliamid Plastics dążymy do podniesienia prestiżu rajdów samochodowych w kraju i za granicą. 

Nasze zaangażowanie w sponsorowanie polskiego motosportu to nie tylko wsparcie dla zawodników, ale także dla wszystkich pasjonatów motoryzacji, którzy uczestniczą w emocjonujących wydarzeniach rajdowych. Poprzez tę inicjatywę, dążymy nie tylko do kreowania niezapomnianych chwil dla fanów, ale również do podniesienia rangi polskiego motorsportu na scenie międzynarodowej

Dostarczamy pracowników w rajdowym tempie

Dla nas wspólna podróż to nie tylko rajdy samochodowe, ale także dynamiczny rozwój, który przekłada się na zadowolenie naszych klientów i pracowników. Bądźmy świadkami, jak pasja motoryzacyjna i profesjonalizm w dziedzinie zatrudnienia współgrają, kreując niezapomniane historie sukcesu.

W naszej firmie doskonale wiemy, jak trudno jest znaleźć na rynku dobrego pracownika, Dlatego wykorzystując doświadczenie rodem z rajdowych tras, dokładamy wszelkich starań by szybko i kompleksowa – w iście rajdowym tempie – pomagać naszym klientom w pozyskiwaniu doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Wychodzimy naprzeciw pracodawców i eliminujemy wszelkie problemy związane z rekrutacją oraz rotacją pracowników.

Szukasz wykwalifikowanych pracowników z krajów spoza UE lub interesuje Cię leasing pracowników?