Jak najłatwiej znaleźć dobrych pracowników z Ukrainy w 2021?

Szybki rozwój gospodarczy w Polsce wiąże się z coraz większym zapotrzebowaniem na pracowników w naszym kraju. Pracodawcy dziś bardzo często zatrudniają ludzi zza wschodniej granicy, którzy są chętni do pracy i decydują się na podjęcie nawet tego rodzaju zatrudnienia, które nie jest już atrakcyjne dla Polaków.

Ukraińcy to naród stosunkowo bliski Polakom, to Słowianie posługujący się podobnym językiem, ludzie, którzy szybko asymilują się w naszym kraju. Bariera językowa czy kulturowa nie jest tu dużym problemem.

Jak znaleźć dobrych pracowników z Ukrainy?

Ludzie przyjeżdżający do Polski zza wschodniej granicy zwykle są chętni do pracy nawet w ciężkich warunkach i za mniejsze wynagrodzenie, niż tego oczekują rodowici Polacy. Jeśli chcesz zatrudnić kogoś obcej narodowości i sprowadzić go do Polski w celu zatrudnienia, musisz spełnić szereg formalności. Dlatego warto skorzystać z usług firmy, która specjalizuje się tej dziedzinie. Skorzystaj zatem z usług naszej agencji pracy wrocław Flambir! Jeśli skontaktujesz się z nami, to proces rekrutacyjny przebiegnie szybko i komfortowo, a Twoja firma nie będzie narażona na opóźnienia i straty, przeciwnie — wiele zyska!

Jak wskazują specjaliści, proces zatrudnienia obcokrajowców zawiera przede wszystkim rekrutację pracowników o właściwych kwalifikacjach, spełniających wymogi pracodawcy. Tutaj konieczna jest także legalizacja zatrudnienia w Polsce, przeprowadzenie badań lekarskich, szkolenia BHP oraz zapewnienie zakwaterowania pracownikom. Profesjonalna firma, taka jak agencja pracy z Wrocławia Flambir poza tymi podstawowymi czynnościami, oferuje również koordynację pracowników oraz organizację ogólnie całego przedsięwzięcia.

W zakresie naszych usług znajduje się także całodobowa opieka koordynatora, wypłata wynagrodzeń i zaliczek pracowniczych, zagwarantowanie dowozu do pracy — w zależności od lokalizacji.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – gdzie szukać pracowników?

Agencje pracy zajmujące się rekrutacją pracowników ze Wschodu, korzystają z wielu kanałów komunikacji i podejmują różne sposoby dotarcia do kandydatów. Wiele z nich ma własne, lokalne biura na Ukrainie oraz rozbudowaną sieć powiązań biznesowych. Dzięki temu pozyskują pracowników z Ukrainy bardzo szybko i sprawnie. Zlecenie rekrutacji cudzoziemców agencji pracy z Wrocławia jest znakomitym rozwiązaniem, o czym możesz się szybko przekonać, jeśli tylko zechcesz!

Pracownicy ze wschodu rekrutacja – o czym należy pamiętać?

Gdy szukamy pracownika dla Ciebie, to przestrzegamy kilku ważnych zasad.

  • Zamieszczamy faktyczne warunki zatrudnienia (zgodne z rzeczywistością).
  • Zawsze legalizujemy pracę cudzoziemca.
  • Nasz pracownik posługuje się językiem ukraińskim, dzięki czemu komunikacja jest bezproblemowa.
  • Dokładnie nakreślamy kandydatowi realia pracy, aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień i niepotrzebnych przykrości.
  • Dbamy jednocześnie o interesy zarówno naszych polskich klientów, jak i pracowników z Ukrainy.
  • Działamy na przejrzystych zasadach.
  • Nasze ceny są atrakcyjne dla Ciebie!

Pamiętaj, że nasza agencja pracy tymczasowej Wrocław zajmie się procesem rekrutacji i zatrudnienia pracowników naprawdę profesjonalnie. Zapewniamy wsparcie merytoryczne, przygotujemy niezbędne dokumenty legalizujące pracę i pobyt cudzoziemców w Polsce, dbamy o zakwaterowanie i wszelkie sprawy dotyczące kandydatów do pracy. Dzięki naszym wysiłkom możesz liczyć na to, że osiągniesz sukces, a Twoja firma się rozwinie w tempie szybszym, niż się tego spodziewasz!